Kuidas säästa veel rohkem aega ja raha nutika arvete haldusega?

TASUTADigiteerimineKinnitusringKuluaruanded

Kuidas võtta Finbite nutikatest arvelahendustest maksimumi?

Tutvustame 30 minuti jooksul erinevaid lisavõimalusi, nagu digiteerimine, mobiilsed kuluaruanded ja nutikas kinnitusring, mis aitavad e-arvetele üleminekust veel rohkem kasu saada.

Koolitus on mõeldud LITE ja STARTER paketi kasutajatele ja on kõigile osalejatele tasuta!

Teemad

Kõik arved ühes kohas – Finbite’i kaudu saad ülevaate lisaks e-arvetele ka kõigist teistest arveformaatidest, olgu need PDF’id või paberid. Seda tänu meie 99% kvaliteedigarantiiga digiteerimisele. Vaatame, kuidas saad selle oma ettevõtte heaks tööle panna.
– Kuidas vähendada ostuarvete haldamisele kuluvat aega ja maandada arvepettuste riski? Vastus peitub nutikas kinnitusringis, mille abil saab arvete heaks kiitimist automatiseerida ja kiirendada. Kinnita arveid paari klikiga igal pool ja igal ajal.
Digitaalse kuluaruande abil saad majandus- ja lähetuskulude tšekid mobiiliga üles pildistada ja hetkega raamatupidajale saata. Ei mingit paberite kogumist ega käsitsi sisestamist!

Sihtrühm

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes hetkel kasutavad juba Finbite Starter või Lite paketti, aga pakub põnevat kuulamist ka kõigile teistele huvilistele.

Registreeru tasuta koolitusele