Kui kaua säilitatakse Arvekeskuses arveid?

Kui kaua säilitatakse Arvekeskuses arveid?

Uudise avaldamiskuupäev - 05. juuni 2017

05. juuni 2017

Uudise autor - Janne Piller

Janne Piller

Jaga

Facebook Linkedin

Arveid säilitatakse Arvekeskuses üldjuhul seitse aastat, nagu sätestab raamatupidamise seaduse § 12. Kui arveid on vaja säilitada pikemalt, saab selle alati müügijuhiga kokku leppida.

Seotud uudised

Nutikad arvelahendused alates 8 € kuus.

Nutikad arvelahendused alates 8 € kuus.

Liitu siin
Nutikad arvelahendused alates 8 € kuus.