Digiarhiiviga säästad väärtuslikku kontori pinda ja paberit

arhiiv

Veebipõhine digiarhiiv annab dokumentidele ligipääsu igal pool.

Pääse ettevõtte dokumentidele ligi ka kontori veebivõrgust eemal viibides.

Saa terviklik ülevaade kogu dokumentatsioonist ja leia õiged failid hetkega.

Vabasta väärtuslik kontori pind paberivirnadest ja kaustikutest.

Möödas on aeg, kui arvet tuli säilitamiseks välja printida – veebipõhise paberivaba arhiiviga on kõik vajalik vaid paari kliki kaugusel

Mugav ligipääs arvetele igal ajal

Riiulite vahel ekslemise asemel pääsed nüüd dokumentidele ligi ka kodukontoris ja mujal, kus on internetiühendus, vaid mõne klikiga.

Liitu kohe

Ettevõtte arved on turvaliselt hoitud

Kõik dokumendid on dubleeritud ja andmebaasis turvaliselt hoitud ning organiseeritud vastavalt ettevõtte vajadustele.

Liitu kohe

Hoia kokku paberit ja säästa loodust

Dokumentide ja arvete säilitamiseks ei ole vaja füüsilist ruumi nende hoiustamiseks – paberivirnade asemel saate kontorisse tekitada mugava puhkenurga või leida pinnale efektiivsema otstarbe.

Liitu kohe

Korduma kippuvad küsimused

Mis on digiarhiiv?

See on turvaline digitaalne keskkond, kus hoiustada ettevõtte jaoks olulisi dokumente ja arveid. Ettevõtte valitud esindajatel on sinna mugav ligipääs igal ajal ja igal pool, vaja on vaid internetiühendust. Samuti on kõik materjalid nõuetekohaselt säilitatud täpselt nii pika aja jooksul, kui seda ettevõte vajalikuks peab. See tähendab, et näiteks auditi korral, ei pea audiitorid veetma tunde kontori kappides ja mappides sorides, vaid neile saab anda digitaalse ligipääsu huvipakkuvale dokumentatsioonile.

Kui kaua hoiustatakse arveid digiarhiivis?

Dokumente hoiustatakse täpselt nii pikalt, kui ettevõte seda vajalikuks peab. Hea tava kohaselt on hoiustamise pikkuseks tavaliselt 7 aastat. Finbite’i pikaajalise kogemuse jooksul on ilmnenud ka olukordi, kus dokumente hoiustatakse kümneid aastaid. Seega leiame sobiva lahenduse igale ettevõttele.

Kellel on ligipääs digiarhiivile?

Digiarhiivile on ligipääs ettevõtte poolt volitatud töötajatel. Ligipääse on võimalik igal ajal muuta või juurde lisada vastavalt vajadusele.

Kuidas leida digiarhiivist vajalikud dokumendid?

Mugava otsingu abil leiad vaid mõne klikiga aastate taguseid arveid ettevõtte nime, perioodi, summa, arve kinnitanud inimese või muude näitajate alusel. See on oluliselt lihtsam kui klikkida lahti lõputuid digikaustu, kus on hulgaliselt PDF-arveid, mis oma formaadi tõttu ei ole kergesti otsitavad.

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu nüüdKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5