Automaatsed ostuarved vabastavad ettevõtte arenguks olulisi ressursse!

Üks e-arvena raamatupidamisprogrammi sisestatud arve säästab keskmiselt 30 minutit ja 3 eurot.

Teisenda kõik sissetulevad arved elektroonilisteks arveteks ja väldi sisestusvigu.

Automatiseeri korduvad toimingud.

Kinnita sissetulevad ostuarved sekunditega.

Raamatupidaja ei ole andmesisestaja. Nutikas arveldamine võimaldab oma oskusi ja teadmisi palju tõhusamalt rakendada

Aktsepteeri kõigilt oma partneritelt mis tahes vormingus arveid

Digiteerimine võimaldab muuta PDF- ja paberarved vigadeta automaatseteks e-arveteks. Välismaalt saabuvaid e-arveid saab vastu võtta Peppol liidese vahendusel.

Loe lähemalt

Automatiseeri korduvad toimingud

Arvete konteerimise funktsiooniga saad luua automaatseid reegleid, arveridu jaotada ja summeerida. Samuti saab määrata automaatseid konteeringuid ja kulukohti.

Liitu kohe

Kinnita sissetulevaid arveid sekunditega

Igal pool ja igast nutiseadmest – ka väljaspool kontorit. Arve saabumise teade koos kinnituslingiga saadetakse e-postile.

Loe lähemalt

Kui palju säästaksid nutika ostuarvete haldusega?

Sisesta, mitu ostuarvet ühes kuus vastu võtad.
Võidetud aeg
5 tundi
Säästetud raha
30 € kuus
Saada päring

Korduma kippuvad küsimused

Mis on digitaalne ostuarve ja kuidas seda vastu võtta?

Digitaalne ostuarve ehk e-arve on XML-formaadis dokument, mis liigub otse müüja raamatupidamisprogrammist ostja raamatupidamisprogrammi. Tänu sellele puudub vajadus ostuarve käsitsi sisestamiseks, raamatupidaja saab tegeleda olulisemate ülesannetega ning väheneb arvepettuste risk, sest e-ostuarved liiguvad registrikoodi alusel. E-arve formaadis ostuarvete vastu võtmiseks tuleb sõlmida leping mõne e-arve operaatoriga, nagu näiteks Finbite. Vali endale sobiv pakett, ava Finbite keskkonnas konto ning märgi seadistuste juures, et soovid ostuarveid e-teeninduses vastu võtta. Seejärel kinnita äriregistris Finbite oma e-arve operaatoriks ning saadki e-arveid mugavalt vastu võtta.

Kellel on kohustus digitaalseid ostuarveid ehk e-arveid vastu võtta?

Eestis on e-arvete vastuvõtu kohustus kõigil riigiasutustel ja avaliku sektori ettevõtetel. Samuti on neil ettevõttetel kohustus e-arveid oma partneritele saata. See tähendab, et e-arveid peavad vastu võtma kõik Eesti ettevõtted, kes arveldavad riigiasutuste ja avaliku sektori ettevõtetega.

Kuidas võtta vastu digitaalset ostuarvet tasuta?

Finbite Starter paketi vahendusel saad igal kuul saata ja vastu võtta 5 tasuta e-arvet. See teeb aastas kokku kuni 60 tasuta e-arvet! E-arvete tasuta vastu võtmiseks saada Starter paketi liitumispäring kodulehe vahendusel, märgi konto seadistuste juures, et soovid ostuarveid vastu võtta ning kinnita äriregistris operaatori valik. Seejärel saad selle ja iga järgneva kuu jooksul vastu võtta kuni 5 tasuta e-arvet.

Kas välismaiselt partnerilt saab vastu võtta digitaalset ostuarvet?

Jah, kõigil Finbite arvekeskuse kasutajatel on võimalus vahetada e-arveid oma rahvusvaheliste äripartneritega Peppol võrgustiku kaudu. See tähendab, et e-arveid saab vastu võtta Soome, Läti, Leedu ja teiste Euroopa riikide ettevõtetelt ning ka kaugemalt. Kuidas rahvusvahelist e-arvete liiklust aktiveerida? Vaata lähemalt siit, kuidas saata e-arve välismaale ja välismaist e-arvet vastu võtta.

Digitaalse ostuarve kanded ja konteerimine

Tänu kõik-ühes terviklikule arvelahendusele saad konteerida igas formaadis ostuarveid mugavalt ühes keskkonnas. Kõik e-arvena sisenenud või digiteeritud ostuarveid saab ridade kaupa konteerida, sidudes neid ettevõtte kontode ja dimensioonidega. Samuti on võimalus luua ostuarvete konteerimise malle, mis aitavad automatiseerida korduvate arvete sidumist õigete kontode ja dimensioonidega.

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu koheKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5