Üks mugav keskkond igas formaadis müügiarvete edastamiseks

müügiarve

Finbite lahenduse kaudu saad kliendile edastada müügiarvetena e-arveid, PDF-arveid, paberarveid ning automaatseid arveid otse panka.

Esita igas formaadis müügiarveid paari klikiga mugavalt ühes keskkonnas.

Liidesta oma raamatupidamistarkvara Finbite lahendustega või esita müügiarve otse meie süsteemist.

Lühenda maksetähtaegu – e-müügiarved liiguvad sekunditega ja saavad kiiremini tasutud.

Mitmekülgne müügiarvete lahendus annab täieliku ülevaate esitatud arvetest ning kiirendab nende tasumise protsessi

Esita igas formaadis arveid mugavalt ühest keskkonnast

Finbite lahenduste abil saad mugavalt ja kiirelt edastada igas formaadis arveid oma klientidele. Lisaks Eesti-sisestele ja rahvusvahelistele e-arvetele saad välja saata ka PDF- ja paberarveid ning automaatseid e-arveid pankadesse.

Liitu kohe

Kiire, lihtne ja turvaline liidestus

Liidesta nutikate müügiarvete lahendus oma raamatupidamissüsteemiga vaid paari klikiga. Meil on liidestused kõigi juhtivate raamatupidamissüsteemidega Baltikumis. Samuti on võimalik ostuarveid väljastada vaid mõne klikiga.

Meie partnerid

Kiirenda maksete laekumist

Lühenda maksetähtaegu automaatsete e-müügiarvetega. Kuigi Finbite lahendusega saad saata igas formaadis arveid, siis soovitame kasutada e-müügiarveid, mis on kiiremad kui PDF- või paberarved tänu automatiseeritud süsteemile. Arve jõuab kohe saajani, saab nobedalt kinnitatud ja seetõttu ka õigeaegselt tasutud.

Liitu kohe

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas esitada müügiarvet e-arvena?

Mis on e-müügiarve? E-arve on digitaalne XML-formaadis arve, mis liigub otse müüja raamatupidamisprogrammist ostja raamatupidamisprogrammi. Kuidas digitaalset müügiarvet esitada? E-arve formaadis müügiarve esitamiseks tuleb sõlmida leping mõne e-arve operaatoriga, nagu näiteks Finbite. Vali endale sobiv pakett ja ava Finbite keskkonnas konto. Kui kasutad raamatupidamistarkvara, siis saad selle mugavalt liidestada vaid paari kliki abil Finbite lahendusega ning saata välja oma esimese e-arve otse raamatupidamissüstseemist. Kui liidestus pole Sinu jaoks oluline, siis saad Finbite süsteemist välja saata kuni 5 e-ostuarvet täiesti tasuta. Selleks tuleb arve info sisestada süsteemi käsitsi või eksportida.

Kuidas koostada müügiarvet?

Müügiarve koostamiseks on mitmeid võimalusi! Kiireim viis digitaalse e-müügiarve koostamiseks on raamatupidamisprogramm, kui oled selle liidestanud Finbite lahendusega. Kui raamatupidamisprogrammi ei kasutata või pole liidestust tehtud, siis saab e-arve käsitsi välja saata Finbite e-arvekeskusest, sisestades kogu vajaliku info süsteemi. Samuti on võimalik importida e-arveks vajalik info süsteemi exceli faili abil. Digitaalse müügiarve saab seejärel registrikoodi alusel saata kliendile otse raamatupidamistarkvarasse või panka. Lisaks saab Finbite keskkonnast esitada müügiarve PDFina või paberil neile, kes e-arveid vastu ei võta.

Kellele on e-müügiarvete esitamine kohustuslik?

Eestis on e-arvete esitamise ja vastu võtmise kohustus kõigil riigiasutustel ja avaliku sektori ettevõtetel. See tähendab, et e-arve formaadis müügiarveid peavad esitama kõik Eesti ettevõtted, kes arveldavad riigiasutuste ja avaliku sektori ettevõtetega.

Kas digitaalset müügiarvet saab esitada tasuta?

Finbite Starter paketi vahendusel saad igal kuul saata ja vastu võtta 5 tasuta e-arvet. See teeb aastas kokku kuni 60 tasuta e-arvet! Starter paketti kasutades saad tasuta e-arveid esitada neid käsitsi koostades või impordi funktsiooni kasutades. Kui soovid esitada e-arveid otse oma raamatupidamistarkvarast, siis liidesta see Finbite lahendusega.

Kas müügiarvet saab saata e-arvena välismaale?

PDF-arve edastamine meili teel on üks levinumaid rahvusvahelise arveldamise viise, kuid tänapäeval on ka oluliselt turvalisem lahendus rahvusvahelise e-arvete võrgustiku Peppol kaudu. Kõik Finbite arvekeskuse kasutajad saavad e-arveldada oma rahvusvaheliste äripartneritega Peppol võrgustiku kaudu. See tähendab, et e-arveid saab saata Soome, Läti, Leedu ja teiste Euroopa riikide ettevõtetele ning ka kaugemale. Kui eestisiseselt liiguvad arved registrikoodi alusel, siis piiriülese e-arvete liikluse puhul genereeritakse igale ettevõttele unikaalne PeoppolID, pärast kanali avamist. ID koosneb Eesti koodist (0191:) ja ettevõtte registrikoodist.

Kuidas saata müügiarvet otse panka?

Kui soovid, et kliendile korduvate arvete tasumine võimalikult mugavaks muuta, siis vali arveid esitades väljastuskanaliks pank. E-müügiarve saajal on internetipangas võimalus kasutada tasumiseks eeltäidetud maksekorraldust või vormistada korduva e-arve püsimakse korraldus. Tänu sellele on sinu poolt väljastatud arved tasutud õigeaegselt ning rahavood on paremini prognoositavad. Hetkel saadetakse pangakanali kaudu korduvaid müügiarveid (kommunaalarved, mobiilside- ja internetiühenduse arved jne) enamasti eratarbijale. Loe lähemalt e-arvete panka saatmisest, püsimakse korraldusest ja korteriühistutele mõeldud lahendustest Finbite blogis. 

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu nüüdKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5