Kinnita arveid vaid ühe klikiga

kinnitusring

Kinnitusringi abil saad ostuarveid ja kuluaruandeid kinnitada kiiresti ning mugavalt igast nutiseadmest.

Vabane e-kirja teel manustega arvete ja kuluaruannete kinnitamisest.

Kiirenda arveldusprotsesse kinnitades arveid igal ajal ja igal pool vaid sekunditega.

Oma kontrolli kinnitamisprotsessi üle ja vähenda arvepettuste riski rakendades turvareeglid.

Arvete kinnitamine on lihtsam, kiirem ja turvalisem kui kunagi varem

Kinnita arveid igal pool ja igal ajal

Arvete kinnitamine välja prinditud paberitel või manustega e-kirju vahetades, on piirav ja toob kaasa mõttetu ajakulu. Nutikas kinnitusring annab vabaduse kinnitada arveid olenemata ajast ja kohast, vaid ühe nupuvajutusega.

Liitu kohe

Saa terviklik ülevaade

Kinnitusring tagab, et ükski kinnitamist vajav arve ei lähe kaotsi ega unune. Oma kinnituse saab anda igast nutiseadmest ning raamatupidajal on pidev kontroll, kus maal on kinnitusprotsess.

Liitu kohe

Vähenda pettuste ohvriks langemise riski

Kinnitusring annab võimaluse kontrollida ka tagasiulatuvalt, kes ja millal on arve kinnitanud. Arvepettuste riski aitab vähendada võimalus määrata töötajatele kinnitatava summa limiit või kohustus lisada arvele lepingu number.

Liitu kohe

Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab arve kinnitamine ehk kooskõlastamine?

Kinnitusringile saadetakse ostuarveid ja kuluaruandeid, et küsida kõigi osapoolte heakskiitu enne makse tegemist. Tänu kinnitusringile on kõigil osapooltel selge ülevaade tehtavatest kulutustest. Tänu mitme silmapaari kontrollile on nii ka suurem tõenäosus tuvastada arvepettust või kelmust enne makse sooritamist. Arve kooskõlastamine ehk kinnitamine on kõigi jaoks lihtne ja kiire – seda saab teha vaid ühe nupuvajutusega igast nutiseadmest. 

Kuidas efektiivseid kinnitusprotsesse ettevõttes rakendada?

Arvete kinnitamiseks võimalusi on mitmeid. Osades ettevõtetes prinditakse arved välja ning kinnitusi küsitakse allkirja vastu. Sellise protsessi ülalpidamine on ajakulukas ning raiskab asjatult palju paberit. Veidi efektiivsem lahendus on kinnituse küsimine meili teel, kus arvet saadetakse mitme inimese vahel manusena. See tekitab aga olukorra, kus manused lähevad kaduma ning arved ootavad meilide kuhja all kinnitust ebamõistlikult kaua. Samuti on raamatupidaja administratiivne töömaht suur, sest aega kulutatakse meilivahetusele, meeldetuletustele jms.

 

Kõige efektiivsem lahendus arvete kinnitamiseks on nutikas kinnitusring, kus raamatupidaja saab automatiseerida kinnitusprotsessi ning selle halduse. Näiteks korduvate arvete puhul lähevad need automaatselt alati kooskõlastamiseks täpselt samadele inimestele ühesuguses järjekorras. Unikaalsete arvete puhul on kooskõlastus ringi kokku panek lihtne ja võtab vaid mõne hetke. Samuti saab seadistada automaatseid meeldetuletusi ja valida, kas saata arve kõigile korraga kinnitamiseks või on oluline kindel kinnitamise järjekord. Samuti saavad kõik kinnitajad töölt eemal viibides määrata süsteemis endale asendaja, et raamatupidaja töö sel perioodil ei takerduks.

Kuidas kinnitusring turvariske maandab?

Kuna digitaalne kinnitusring tagab, et arve vaatavad enne tasumist üle mitmed silmapaarid, siis väheneb oluliselt arvepettuste ohvriks langemise risk. Turvalisuse suurendamiseks ja arvepettuste riski maandamiseks on soovitav ettevõtetel välja töötada oma vajadustele vastav arvete kinnitamise protsess. Läbi tasub mõelda, mitu inimest peavad igat arvet kinnitama, kas see on seotud arve mahuga ja kas teatud töötajatele tasub kehtestada kinnituslimiidid. Samas tasub meeles pidada, et iga uue protsessiga ei pea kaasnema suur töömaht. Selliseid protsesse on võimalik mugavalt automatiseerida läbi nutika kinnitusringi lahenduse, mille abil on kinnitusprotsessi juhtimine, haldamine ja ka kinnituse andmine lihtne ning kiire. 

Milliseid arveid saab nutika kinnitusringi abil kinnitada?

Nutika e-kinnitusringi abil saab kinnitada kõiki arveid, mis on saabunud e-arve kujul või süsteemi sisestatud läbi digiteerimise. Korduvate arvete puhul on võimalik paika panna automaatne protsess, mis vähendab oluliselt raamatupidaja töömahtu ning unikaalsete arvete puhul on sammuti kinnitusringi haldamine tehtud lihtsaks ja mugavaks. Lisaks saab kinnitusringile saata kuluaruandeid.

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu nüüdKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5