Esita e-kuluarunne kiirelt ja mugavalt Finbite rakenduse kaudu

kuluaruanded

Tee majandus- ja lähetuskuludest e-kuluaruanded vaid hetkega ja saada kohe pärast ostu raamatupidajale.

Tee tšekist Finbite äpiga pilt enne, kui see kaob või tuhmub.

Viime sinu tšeki digikujule ja saadame otse raamatupidamissüseemi e-kuluaruande vormistamiseks.

Taasesita ja kontrolli nõuetekohaselt säilitatud tšekke ükskõik millal.

E-kuluaruande esitamine on 6x kiirem kui paberil. See hoiab kokku raamatupidaja väärtuslikku aega ja hüvitatav summa jõuab sinu pangakontole kiiremini

Hoia kokku enda ja raamatupidaja aega

Digikujul tšekkidega hoiad kokku raamatupidaja aega – ta ei pea enam ootama paberil majandus- või lähetuskuludega seotud arveid, et neid siis käsitsi süsteemi sisestada. Tee oma tšekist Finbite äpiga pilt ja sisesta arvel olevad andmed või saada see mugavalt digiteerimisse.

Liitu kohe

Kiire, lihtne ja mugav

Masinloetav tšekk liigub hetkega raamatupidamissüsteemi, kus saab sellest kiiresti vormistada kuluaruande, mis kinnitatakse juhi poolt ja mille alusel tehakse tagasimakse.

Liitu kohe

Turvaline digiarhiiv

Digikujul kuluaruandeid säilitatakse nõuete kohaselt ning neid on igal hetkel võimalik taasesitada, kui selleks peaks vajadus tekkima.

Loe lähemalt

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas kuluaruande koostamine ja esitamine käib?

Kuluaruande koostamist tasub alati alustada tšeki pildistamisest ja digitaliseerimisest, sest e-kuluaruanded võimaldavad automatiseerida mitmeid kuluaruannetega seotud tegevusi. E-kuluaruande koostamine ja esitamine on oluliselt lihtsam kui paberil.

  • Tee telefoniga pilt oma tšekist või kviitungist Finbite Finance mobiilirakendusega.
  • Sisesta kviitungil olev oluline informatsioon süsteemi käsitsi või saada digiteerimisse, kus fotol esitatud info viiakse digikujule automaatselt ning kontrollitakse üle Finbite digiteerijate poolt.
  • Seejärel saad koostada e-kuluaruande ning saata selle paari klikiga raamatupidajale, kes ei pea ise enam tšekkide halduse ega andmete sisestamisega tegelema.
  • Raamatupidajal on seejärel võimalus saata e-kuluaruanne kinnitusringile, kui kulutus nõuab näiteks juhi kooskõlastust, või teha kohe tagasimakse.

Kuidas pildistada tšekki kuluaruande jaoks?

Kuluaruande esitamise ja tšeki pildistamise jaoks parim lahendus on Finbite Finance mobiilirakendus. Läbi selle saab foto saata digiteerimisse või sisestada ise kviitungil olevad andmed kuluaruandesse. Pildi tegemisel on oluline, et kogu tšekil olev informatsioon on selgelt tuvastatav ja fookuses. Tšeki pildistamisel soovitame selle panna siledale pinnale (nt lauale) ja jälgida, et ruumis oleks piisavalt valgust. Lisaks jälgi, et fotole ei jääks liigselt taustamüra ja säti kadreeringut nii, et kogu tšekil olev info jääks pildile.

Kuidas e-kuluaruande esitamine raamatupidaja tööd lihtsustab?

Kui ettevõte võtab kasutusele e-kuluaruanded, siis ei pea raamatupidaja enam iga kuu lõpus tšekkide laviini oma lauanurgal haldama ega informatsiooni käsitsi raamatupidamissüsteemi sisestama. Kuna kõik esitatavad kuluaruanded jõuavad valmis kujul otse süsteemi, siis saab raamatupidaja kohe algatada kinnitusringi tagasimakse kooskõlastamiseks juhiga, kes saab oma nõusoleku anda vaid ühe klikiga igast nutiseadmest. Tänu sellele saavad kuluaruannete tagasimaksed teha kuni 6 korda kiiremini. Lisaks on kõik tšekke ja kuluaruandeid puudutav informatsioon koos algdokumentidega ühes kohas kättesaadav ja nõuetele vastavas formaadis alati taasesitatav. 

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu nüüdKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5