Ära raiska aega arvete sisestamisele, keskendu olulisemale!

Tänu digiteerimisele ei ole arveid ja tšekke vaja enam käsitsi sisestada ning raamatupidaja saab tegeleda päriselt oluliste asjadega.

Anna raamatupidajale võimalus andmete sisestamise asemel panustada äri edendamisse.

Vähenda sisestusvigu – anname digiteeritud kuludokumentidele 99% kvaliteedigarantii.

Sissetulevad arved digiteeritakse maksimaalselt 24 tunniga.

Üks digikujule viidud ostuarve aitab kokku hoida keskmiselt 30 minutit ja 3 €

Lõpeta käsitöö

Viime kõik PDF- ja paberarved ning tšekid digitaalsele kujule. Arvet ei ole vaja enam käsitsi sisestada ja raamatupidaja saab oma aega targemalt kasutada.

Liitu kohe
digiteerimine

99% täpsus ja kvaliteet

Automaatse arvetuvastuse süsteemi poolt digiteeritud arved kontrollivad üle meie tublid digiteerijad – inimkontroll võimaldab tagada raamatupidamissüsteemi saadetud arvetele 99% kvaliteedigarantii.

Liitu kohe

Kinnita digiteeritud arveid hetkega

Kuna viime tavaformaadis arved ja kuluaruanded digikujule, siis on võimalik neid kinnitada mugava e-kinnitusringi kaudu vaid ühe klikiga ja olenemata asukohast.

Loe lähemalt

Kui palju säästaksid nutika ostuarvete haldusega?

Sisesta, mitu ostuarvet ühes kuus vastu võtad.
Võidetud aeg
5 tundi
Säästetud raha
30 € kuus
Saada päring

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas käib arvete ja tšekkide digiteerimine?

Tšekkide, kviitungite ja arvete digiteerimine ehk e-arve kujule viimine on automaatne protsess.

Igale ettevõttele antakse unikaalne e-maili aadress, kuhu saata kõik digiteerimist vajavate arvete PDF-failid. Ettevõte saab valida, kas raamatupidaja saadab ise arved digiteerimisse või jagatakse e-maili aadressi ka partneritega, kes saavad esitatavad PDF-arved digiteerimisse saata.

Seejärel viib automaatne andmetuvastussüsteem arvel oleva info digikujule ning Finbite digiteerijad kontrollivad üle, ega automaatsel sisestusel pole tekkinud vigu. Selline inimese ja roboti vaheline koostöö võimaldab meil on anda digiteeritud arvetele turul parima kvaliteedigarantii – 99%. Digiteeritud ja kontrollitud arved avaldatakse süsteemis tavaliselt maksimaalselt ühe tööpäeva jooksul.

Digiteerimisteenuse kasutajatel on samuti võimalik valida, kas arvelt digiteeritakse kõik read või toimub protsess koondrea põhiselt.

Kas andmete digiteerimisel peaks eelistama robotit?

Robot-digiteerimine on tänapäeval aiana rohkem levinud, sest robotid ja tehisintellekt suudavad suuri andmemahte töödelda inimestest kiiremini ja efektiivsemalt. Seega on robot-digiteerimine kiirem inimfaktoriga digiteerimisest. Kuid siinkohal tasub märkida, et robotid võivad teha vigu, mida inimesed ei teeks ja ka vastupidi. Seega on kõige mõistlikum kasutada kahe etapilist digiteerimist, kus robot digiteerib automaattuvastuse abil arve ära ning inimene seejärel kontrollib, kas kõik sai tehtud õigesti.

Kuidas aitab arvete ja tšekkide digiteerimine raamatupidamist automatiseerida?

Arvete ja tšekkide digiteerimine võimaldab automatiseerida kõige ajamahukama osa raamatupidaja tööst – info käsitsi sisestamise raamatupidamistarkvarasse. Tänu digiteerimisele viiakse kõik arved digikujule ehk PDF-arved muudetakse e-arveteks ning info jõuab automaatselt raamatupidamissüsteemi. Nii on võimalik kokku hoida iga arve pealt 30 minutit väärtuslikku tööaega ja ligi 3€. Samuti väheneb käsitsi andmete sisestamisel tekkivate vigade hulk. Kuna digiteerimise käigus muutub arve masinloetavaks, siis saab ettevõte võtte kasutusele ka teised nutikad arvehalduse tööriistad nagu e-kinnitusring või digiarhiiv

Kas sul on veel küsimusi?

Broneeri demo

Kasuta nutikaid arvelahendusi. Vabanenud aega ja raha saad investeerida oma ettevõtte kasvatamisse.

Liitu nüüdKüsi nõu

Meie rahulolevad partnerid

Vaata partnereid
0
1
2
3
4
5