Saame tuttavaks Simonaga – meie digiteerimise koordinaator Leedust

Jaga:

Seekord saame tuttavaks digiteerimise koordinaator Simonaga, kellel on õnnestunud tänu oma sihikindlusele ja pühendumusele täita lühikese ajaga nii mõnigi karjäärieesmärk. Ta alustas esimese digiteerijana Leedus ning õppis samm-sammult selgeks kõik vajalikud süsteemid. Nüüd on ta digiteerimise koordinaatorina abiks teistele digiteerijatele ning vastutab digiteerimise teenuse kvaliteedi eest Leedus.

Kuidas Sinu töökarjäär jõudis fintech maailma?

Minu teekond Finbite arvekeskuses sai alguse 2018. aasta aprillis, kui ettevõte tegutses veel Omniva nime all. Liitumise hetkel olin esimene arvete digiteerja Leedu tiimis. Minu ülesandeks oli tagada, et PDF-arvete pealt saaks digiteeritud õige informatsioon. Teadsin algusest peale, et tahan tegelikult teha rohkemat ning seetõttu asusin samm-sammult õppima, kuidas meie süsteemid täpsemalt toimivad. See tasus end ära, sest 2019. aasta oktoobris sai minust digiteerimise koordinaator.

Mis on seni vägevaim projekt, mida oled Finbite arvekeskuses näinud?

Minu arvates on olnud kõige olulisem projekt Omnivast eraldumine ja uue ettevõtte Finbite loomine. See oli ettevõtte kasvuks ning arenguks väga tähtis samm. E-arve lahenduste turg laieneb iga päevaga ja arvete digiteerimine muutub ettevõtete jaoks järjest aktuaalsemaks. Näen, et Finbite on teinud palju edusamme ja lahendanud asjakohaseid probleeme ning usun, et liigume õiges suunas. Hetkel on kõige olulisem kinni haarata võimalustest, mida viimased aastad e-arveldamise kontekstis toonud on, täiustada süsteeme ning pakkuda seejuures klientidele kvaliteetseid lahendusi.

Mida sina täna Finbite arvekeskuses teed?

Minu tööks on abistada digiteerijaid ning tagada klientide jaoks teenuse kvaliteet. Samuti koostan uutele digiteerijatele juhendeid, mis aitavad tööga alustada. Lisaks tutvustan neile süsteemi ja selle spetsiifikat ning aitan, kui on probleeme andmete sisestamisega või keeruliste arvetega tegelemisega. Samuti olen klientidele abiks arvete esitamise, korrigeerimise või üleslaadimisega seotud küsimustes.

Lõpetuseks, mis aitab sul tiheda tööpäeva järel mõtteid korrastada?

Olen tõeline koerainimene – mul on 2 koera, aga kui saaksin, siis mul oleks neid kindlasti vähemalt 4. Pärast rasket tööpäeva pole minu jaoks midagi paremat kui nendega jalutamine. Arvuti taga veedetud päevast aitab kõige paremini taasutada õues veedetud aeg – lähen tavaliselt metsa või järve äärde. Kui selleks võimalus avaneb, siis meeldib mulle väga kontsertidel käia. Eelistan kuulamas käia vähetuntud Leedu artiste, sest neid on huvitav jälgida ning näha, kuidas nad lühikese ajaga paranevad ja aina rohkem kuulajaid koguvad. Seda on inispireeriv näha.

Jaga:

Viimased uudised