Saame tuttavaks Anastasiaga

Jaga:
saame tuttavaks konsultant anastasiaga

Anastasia jõudis Finbite’i läbi Omniva. Ta oli mõned aastad töötanud postkontorites, kuid soovis muutust ja karjääriredelil edasi liikuda. Nii saigi temast e-arvete osakonna klienditeenindaja. Seejärel pühendus ta mõnda aega oma perele, kuid tagasi tulles ootas teda ees juba Finbite konsultandi roll. Nüüd vastutab ta meie partnersuhete ja venekeelse kliendisuhtluse eest. Juba selle aasta teises pooles astub ta klientide ette esimeste venekeelsete koolitustega. 

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i? 

Alustasin oma karjääri Omnivas. Töötasin umbes 2 aastat erinevates postkontorites. Töö meeldis mulle väga, sest iga päev oli tööl erinev ja ei tekkinud rutiini. Aga siis sain aru, et ma ei lähe enam nii hea tujuga tööle ja pean midagi muutma. Minu tolleaegne ülemus pakkus välja mõned Omniva osakonnad ja ametikohad, kuhu võiksin oma avalduse esitada. Valisin välja just e-arvete osakonna, millest saigi hiljem Finbite. Pärast seda läksin intervjuule ja mind võeti tööle klienditeenindaja ametikohale. Nii hakkasingi Finbite’i karjääriredelil ülespoole liikuma. 

Mida sa täna Finbite’is teed? 

Alustasin klienditeenindajana ja tegelesin Eesti klientide küsimustele vastamisega. Vahepeal käisin lapsepuhkusel ja pärast seda sai minust konsultant. Nüüd on minu fookuses need kliendid, kes kasutavad Finbite teenuseid läbi erinevate partnerite. Meil on liidestused näiteks Korto, TT tarkvara, Astro Baltics klientidele. Samuti toetan ka meie suurkliente ja kõiki neid, kes eelistavad klienditoe ja müügiosakonnaga suhelda vene keeles.  Varsti saan ma nendega suhelda mitte ainult telefoni ja kirja teel, vaid hakkan ka venekeelseid veebiseminare andma. 

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust? 

Olen uhke selle üle, et rasedus- ja sünnituspuhkuselt tagasi tulles, ei olnud ma oma ametit unustanud ja sain kiiresti alustada tööd klientidega. Elektrooniliste arvete ja teiste tehniliste lahendustega töötamine ei ole ju nii lihtne, kui esmapilgul võib tunduda. Lisaks võtsin kohe eesmärgiks, et iga klient leiaks endale sobivas keeles kogu vajaliku info Finbite teenuste kohta. Seega nägin palju vaeva erinevate juhendite, tugimaterjalide ja veebilehe tõlkimisega vene keelde. Mul on väga hea meel ka selle üle, et mu meeskond hindab minu rasket tööd. 

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud. 

Lisaks kontorile teen mõnikord tööd ka kodust ja seetõttu on ette tulnud olukordi, kus poole telefonikõne pealt tahab laps ka “minu” kliendiga vestelda. Kliendid saavad siis kohe aru, et ma töötan kodust, kuid nad ei pane pahaks, et laps soovib ka sõna sekka öelda. Mõned on isegi küsinud, kui vana on laps jne. Kõige naljakam ongi ilmselt see, kui klient helistab ja räägib sinuga kui sõbraga. Selliseid sõbralikke kliente on alati väga tore aidata. 

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha? 

Finbite areneb pidevalt ja iga kord, kui toimub mõni uuendus, siis lisame klientide jaoks uusi funktsionaalsusi või parandame olemasolevaid. Ootame alati, et kliendid oma soovide ja ettepanekutega meiega ühendust võtaks ja annaks teada, millised ootused neil Finbite keskkonnale on. Omalt poolt anname alati vastuse, kas ja millal soovitud uuendused valmis saavad. Püüan kliente aidata, et nad saaksid kõik oma toimingud kiiresti ja mugavalt meie keskkonnas tehtud. 

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb? 

Mulle meeldib kõige rohkem, kui olen tehtud tööga rahul. Pärast tööd meeldib mulle veeta aega perega ja käia värskes õhus jalutamas. Mulle meeldib ka telkidega järve äärde minna, kuid seda tegevust pean edasi lükkama, kuni laps suuremaks kasvab. 

Jaga:

Viimased uudised