Saame tuttavaks Anniga

Jaga:

Anni on Finbite’i digiteerimise koordinaator ja vastutab selle eest, et kõik meie klientidele saabunud PDF-arved saaksid probleemideta ja õigeks tähtajaks e-arve kujule viidud. Lisaks sellele mängib ta vabal ajal korvpalli ja mitte niisama oma lõbuks, vaid lausa naiste esiliigas. Loe lähemalt, kuidas Tallinnast Paidesse kolinud Anni fintech maailmas tööd alustas, millised uuendused digiteerimise valdkonda ees ootavad ja kuidas ta selle kõige kõrvalt korvpalli esiliigasse sattus.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Kui ma jäin ootama teist last, siis otsustasime perega, et kolime Tallinnast Paidesse. Maale kolides jäi Tallinnasse maha eelmine amet, kus minu tööülesandeks Taani raamatupidamise aastaaruannete sisestamine. Kui tuli aeg naasta tööle, siis avasin CV-keskuse ja sattusin kuulutuse peale, kus Omniva otsis andmesisestajat, sest sel ajal oli Finbite veel osa Omnivast. Kuigi kandideerisin andmesisestaja töökohale, siis värvati mind lõpuks vastutavaks andmesisestajaks Paide osakonda.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Tänaseks on minu vastutusvaldkond võrreldes algusaegadega kasvanud, ma olen digiteerimise koordinaator ehk siis jälgin siis digiteerimisse tulevate arvete voogu ning vastutan selle eest, et kõik oleks korras, arved saaksid tähtajaks sisestatud ja kõigil osapooltel oleks vajalik info olemas. Kui vahel harva juhtubki, et kõik polegi korrektne, siis olen mina see, kes tegeleb selle probleemi lahendamisega ning suhtlen nii klientide kui sisestajatega. Lisaks koolitan uusi töötajaid ja teen erinevaid kokkuvõtteid ning raporteid.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Meie jaoks on iga kuu algus väga kiire aeg, sest siis saadetakse kõige rohkem arveid digiteerimisse. Kui see periood läbi saab ja on kokkuvõtete aeg ning tulemus on positiivne, siis olen rahul ja uhke 😃.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Olen Finbite’s kokku töötanud 5 aastat ja selle jooksul on nii mõndagi naljakat juhtunud. Esimene mõte, mis mul pähe tuli, ei puuduta küll otseselt tööd, aga on sellega siiski seotud. Augustis Võrtsjärve ääres toimunud suvepäevadel sai palju nalja ning eriti on meelde jäänud parve ehitus ja sõit.

Anni koos kolleegiga Võrtsjärvel parve ehitamas

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Hetkel on meil digiteerimises väike uuenduste ja arenduste aeg, mis on väga põnev. Seeläbi õpin meie programmi süvitsi tundma ning saan teada erinevate võimaluste kohta. See on minu jaoks vägagi huvitav ja tulevikus peaksid meie tööprotsess seeläbi veel automaatsemaks ja täpsemaks muutuma.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Töövälisel ajal veedan palju aega enda pere ja sõpradega. Lisaks meeldib mulle väga enda majas nokitseda ja toimetada. Kuid minu zen zone ja reaalne lõõgastus on õhtune korvpalli trenn. Kui astun väljakule, siis jääb kõik muu ukse taha ja naudin mängu võlu ja ilu. Igapäevaselt treenin Paides, aga sel aastal liitusid Paide ja Pärnu naiskonnad, et koos mängida esiliigas. Vaatamata sellele loen ennast ikkagi harrastajaks, kes on lihtsalt esiliiga nimekirjas 😃.

Jaga:

Viimased uudised