Saame tuttavaks Danguolega, kes on Finbite teenuste juht Leedu turul

Jaga:

Danguole juhib Finbite tiimi Leedus ja haldab sealseid kliente. Tema töö tulemused on tähelepanuväärsed! 2021. aastal õnnestus meil Leedus kasvatada nii käivet, klientide hulka kui ka digiteeritud arvete mahtu rohkem kui 40%. Danguole hea huumorimeel ja sihikindlus teevad temast asendamatu tiimiliikme. Saa teada, tänu millisele õnnelikule juhusele sattus Danguole tööle Finbite’i ja mis rolli täidab meie kontoris motivatsiooni-printer.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

See oli õnnelik juhus. Hakkasin otsima uut väljakutset pärast vanemapuhkust ja nägin ühe sõbra postitust sotsiaalmeedias, et Omniva infoäri meeskond otsis inimest, kes esindaks nende lahendusi Leedu turul. Ma nägin, et pakutavatel teenustel oleks Leedu turul suur potentsiaal ning soovisin sellest uuest väljakutsest osa saada. Läksin vestlusele ja mind värvati sealsamas.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Täna on minu peamisteks tööülesanneteks imelise Leedu tiimi juhtimine, kliendibaasi haldamine ja kasvatamine. Lisaks vastutan selle eest, et kõik protsessid toimiksid sujuvalt ning saaksime pakkuda parimat teenust. Ma otsin alati uusi võimalusi ja lahendusi, kuidas saaksime oma teenuseid ja tooteid veel paremaks muuta. Näiteks 2021. aasta tõi kaasa palju uut – sisemised muudatused struktuuris, protsesside optimeerimine ja OCRi (Optical Character Recognition) uuendamine. Kõigi nende muudatuste eesmärk on saada omal ala veel paremaks. Kui räägime tootearendusest, siis siinkohal on palju põnevat veel tulekul ja olen õnnelik, et saan sellesse panustada.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned kõige enam uhkust?

Kogu 2021. aasta tulemused Leedu turul olid muljetavaldavad. Meil õnnestus võita klientide usaldus ja leida mitmeid uusi koostööpartnereid. Aasta lõpetasime 40% kasvuga käibes, klientide arvus ja digiteeritud arvete mahus. Aga kõige rohkem tunnen ma uhksud oma tiimi ja nende saavutatud tulemuste üle.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast tööpostil.

Meil on palju omavahelisi nalju ja naudin töötamist muretus õhkkonnas koos inimestega, kes oskavad nii nalja teha kui ka mõistavad seda. Näiteks on meil ammusest ajast jäänud kontorisse üks vana printer, mida keegi ei kasuta. See tuletab kõigile igapäevaselt meelde meie missiooni liikuda nutikamate arvelahenduste suunas – asju saab alati parendada ning muuta korraga lihtsamaks ja nutikamaks.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Mu töölaual ja mõtetes on palju erinevaid teemasid ja ootan huviga, kuidas see kõik kuju võtma hakkab ning erinevad tükid oma koha leiavad. Üks asi, mis teeb lähiajal läbi suure arenguhüppe on meie praegune OCR (Optical Character Recognition) ja seeläbi ka digiteerimise teenus. Tulevikus ootan kindlasti seda hetke, mil Finbite’i nimi on esimene, mis seostub inimestel nutikate arvelahendustega. Ja kes teab, miks mitte ka muude innovaatiliste teenustega.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Lihtsad asjad: hea seltskond, maitsev toit ja sport või mõnikord vaikne õhtu hea raamatu seltsis.

Jaga:

Viimased uudised