Saame tuttavaks Katrega

Jaga:

Katre on paljudele klientidele oma heade nõuannete, leidlike lahenduste ja põhjalike teadmiste poolest tuttav klienditoe konsultant. Kuid töövälisel ajal võib teda näha kunstisaalis aega veetmas või mõne veekogu ääres rammusaid ahvenaid konksu otsa meelitamas. Saame lähemalt teada, kuidas Katre Finbite’i sattus ja milliste saavutuste üle erilist uhkust tunneb.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Kandideerisin töökuulutusele ning osutusin valituks 2021. aasta alguses, kui Finbite oli üsna värskelt Omnivast eraldunud. Kuna olen läbi eelnevate töökogemuste kokku puutunud raamatupidamise, tarkvara testimise ning ka kliendisuhtlusega, oli antud töökoht ideaalne kombinatsioon erinevatest elementidest.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Olen meie klientide pöördumistel esmane kontakt, vastan päringutele läbi kõikvõimalike kanalite. Minu eesmärk on pakkuda lahendusi, suunata ja viia klienti edasi murepunktist, küsimusest või palvest, mis teda meie juurde tõi.  

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Olen uhke saavutuste üle kui lahendan loogilise ja loomingulise lähenemisega mõne eriti keeruka kliendiküsimuse. Uhke tasub olla ka igapäevase stabiilselt kvaliteetse individuaalse teeninduse üle.

Kuna arvekeskus on ääretult mahukas ja võimalusterohke süsteem, on hea tunnustada iseennast ka selles osas, et mahuka süsteemi toimemehhanismid on selged.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

On väga tähtis omada suurepärast meeskonda enda ümber ning Finbite kolleegidega töötamine on alati lõbus! Väga tujutõstev on meie mõnus (situatsiooni)huumor, eriti momentides kui oleme naeratus näol kliendi kõnedele vastanud kuna eelnevalt on keegi väga head nalja teinud.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Olen põnevil meie ettevõtte arenguplaanidest ning uutest ning käimasolevatest projektidest. Õppida ja areneda on alati võimalus ja huvipakkuvad on need teada ja teadmata suunad, mis mind ees ootavad. Ühe suurema eesootava arenguna saab mainida Finbite Arvekeskuse süsteemi eraldumist Omniva veebiplatvormist, omaenda uhiuuele veebiplatvormile, mis on hetkel siis work-in-progress. 

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Naudin erinevatel näitustel käimist, ise kunstiga tegelemist.

Hinge kosutab alati looduses viibimine, jalutuskäikudele lisaks ka näiteks matkamine, ööbimine telkides või ripptelkides, sügiseti marjul ja seenel käies. Lisaks, võimalusel käin kalastamas, ning see hetk kui konksuotsa jääb rammus ahven, paneb alati silmad särama!

Jaga:

Viimased uudised