Saame tuttavaks kliendihalduse osakonna juhataja Jannega

Jaga:

Kas unistad töökohast, kus saad pidevalt karjääriredelil edasi liikuda ning enda parimaid isikuomadusi suurepärasteks oskusteks lihvida? Janne kogemus näitab, et Finbite võib olla selleks just õige ettevõte. Lisaboonusena saad endale temasugused ägedad kolleegid!

Kuidas Sinu töökarjäär jõudis fintech maailma?

Liitusin tänase Finbite meeskonnaga 2017. aasta märtsis, kui tegutsesime veel Omniva Arvekeskuse nime all. Esmalt olin andmesisestaja ja digiteerisin klientide PDF arveid e-arveteks – minu ülesandeks oli kontrollida masina poolt digiteeritud arved üle ja vajadusel neid täiendada enne, kui arve kliendile arvekeskuses nähtavaks muutub. Nii tagame oma klientidele veatu arvete digiteerimise. 2019. aasta suvel võtsin vastu konsultandi ametikoha, kus põhiliseks ülesandeks oli klientide pöördumistele vastamine nii telefoni kui ka e-kirja teel.  Nüüdseks olen saanud kliendihalduse osakonna juhatajaks ja organiseerin konsultantide ning kliendihalduri tööd.

Mis on seni vägevaim projekt, mida oled Finbite arvekeskuses näinud?

Viimasel ajal on meil olnud mitmeid suuri projekte, kuid kindlasti suurim neist oli Omnivast eraldumine tütarettevõtteks. Sel suvel sai meil valmis Peppol liides, mida kliendid olid juba kaua oodanud – nüüd saavad nad saata ja vastu võtta e-arveid ka välisriikide ettevõtetelt. Selle uuenduse tõttu on e-arveid võimalik saata üle maailma kõigile neile operaatoritele, kellel on samuti olemas Peppol liides. Aga minule kõige olulisem on kevadel valminud Billing, mis lihtsustab oluliselt minu ja kliendihalduri tööd, sest see programm genereerib klientidele meie teenuste eest arveread ise valmis.

Mida sina täna Finbite arvekeskuses teed?

Mina vastutan kliendihalduse osakonna juhtimise, klienditeeninduse toimimise ja kvaliteedi eest. Selle ametikoha põnevaim väljakutse on käigu pealt probleemidele lahenduste leidmine, samuti ka loominguline lähenemine inimestele ja olukordadele. Ma naudin inimestega suhtlemist ja minu töös on suhtlust väga palju. Kindlasti teeb minu töö meeldivaks ka kolleegid, kes lihtsalt on üliägedad!

Lõpetuseks, mis aitab sul tiheda tööpäeva järel mõtteid korrastada?

Mulle meeldib ilusa ilma korral värskes õhus jalutada või aias toimetada. Väga naudin ka õhtuti pere või sõprade seltsis lauamängude mängimist. Aliast, Eesti mälumängu või Monopoly pole kunagi igav mängida.

Soovid liituda meie meeskonnaga? Vaata tööpakkumisi siit >>

Jaga:

Viimased uudised