Saame tuttavaks Miglega, kes on üks meie digiteerijatest Leedus

Jaga:

Migle on üks meie usinatest digiteerijatest Leedus. Tema eesmärk on tagada, et automaatselt digiteeritud PDF- ja paberarvetelt jõuaks süsteemi õige info. Nii saame tagada kõikidele digiteeritud arvetele 99% kvaliteedi. Loe, mis moodi Migle fintechi valdkonda sattus ja mis on tema saladus, kuidas imetlusväärse täpsuse ja tõhususega digitaliseerimisvigu märgata.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i? Mida sa täna Finbite’is teed?

Alustasin oma karjääri fintechi maailmas juhuslikult. 2018. aasta juulis otsisin tööd ja sain pakkumise liituda Leedu meeskonnaga ning hakata arvete digitaliseerimise spetsialistiks. See oli minu Finbite teekonna algus, tol ajal oli firma nimi veel Omniva. Minu peamine eesmärk digiteerijana on tagada, et PDF arvetelt oleks digiteeritud õige informatsioon.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

2021. aasta oli Finbite jaoks väga edukas – käive, klientide arv ja käsitletud arvete maht kasvasid 40%. Olen kõige uhkem meie meeskonna ja tulemuste üle, mille saavutasime. On hämmastav, et saavutasime 40% kasvu samade ressurssidega, mis aasta tagasi. Saladus on selles, et kõigepealt tuleb nautida seda, mida teed. Meie tiimi ja mind viis eduni pühendumus, tähelepanelikkus detailide suhtes, oskus vigu täpselt ja efektiivselt märgata ning suurepärane meeskonnatöö. Samuti motiveerib mind isiklik väljakutse hoida iga päev parimat kvaliteeti ja suurt digiteerimise mahtu.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Hetkel ühtegi konkreetset lugu ei meenu, aga mu kolleegid on lihtsalt nii toredad ja hea huumorimeelega, et koos on lihtne naerda.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Ootan huviga, mida tulevik Finbite jaoks toob ning palju põnevaid projekte seisab ees.  Praegu tegeleme oma OCR- ja digiteerimisteenuse täiustamisega. Soovin olla osa lahenduste optimeerimisest, et saaksime areneda ja oma süsteemi täiustada, säilitades samal ajal kvaliteetse teenuse.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Armastan reisimist ja õues viibimist, metsas ja mägedes matkamist, sörkimist, fitnessi. Tänu aktiivsetele ja sportlikele tegevustele saan paremini nii enda vaimse kui füüsilise tervise eest hoolt kanda. See aitab mul keskenduda isegi väga stressirohketel aegadel. Samuti leian, et maalimine ja kokkamine on minu jaoks hea teraapia. Need toovad esile minu loomingulise poole pärast pikka tööpäeva arvuti taga.

Jaga:

Viimased uudised