Saame tuttavaks müügijuht Neviliga

Jaga:

Kui on olemas inimene, kes sobib oma ametikohale nagu rusikas silmaauku, siis see on meie müügijuht Nevil. Ta teeb oma tööd tõelise entusiasmi ja pühendumusega ning lisaks kõigile ametijuhendis kirjeldatud ülesannetele on ta võtnud enda kanda ka Chief Hapiness Officeri rolli tagades üldise positiivse meeleolu ja hea tuju kõigile, kes temaga kokku puutuvad.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Teekond Finbite’i algas juba keskkooli viimastel aastatel kui ma kodulinnas kasutatud autode müügiplatsile tööle läksin. Esimene müügitöö kogemus tuli sealt. Seejärel töötasin Jack&Jonesis ja soovitasin inimestele teksapükse, kuid ega teksapüksid ilma särgita ju jää – nii saigi need ka kaasa räägitud. Seejärel vahetasin riided tööajaarvestustarkvara vastu ja osaliselt ka tänu sellele sain ma valituks just Omniva Arvekeskuse müügijuhiks. Tänu oma eelnevale kogemusele sobisin sellele ametikohale nagu rusikas silmaauku – ma ju tegelesin tarkvaramüügiga ja samuti B2B sektoris, need olid ideaalsed kriteeriumid. Nüüd on Omniva Arvekeskusest saanud Finbite ja siin ma olen.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Täna olen müügijuht ja suhtlen peamiselt uute potentsiaalsete klientidega, käin külas või jutustan läbi mugava virtuaalmaailma. Toimetan lepingutega, teen hinnapakkumisi ning tegelen hangetega. Tuju käin ka teistel heaks tegemas muidugi.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Kohe selliseid suuremaid saavutusi ei teagi meenutada, kuid pisemaid on omajagu. Kõik need hanked, millega olen saanud tegeleda ja lõpuks ka võitnud. Õnnestunud on-boardimised suuremate klientide puhul, kellel on mitmeid ettevõtteid grupis ja see teadmine, et oled võitnud kliendi usalduse ning ta saab sinule loota ja teab, et hätta teda ei jääta.  

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Väiksemaid rõõmu ja naljahetki klientide juures on olnud küll, kuid ma usun, et kui kollektiiv suudab rõõmu ja naljahormoone pidevalt üleval hoida, siis on kõik tööpäevad omamoodi naljakad juhtumid.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Usun, et Finbites jõuan veel lihvida oma avalikku esinemist ja selle koha pealt areneda ja paremaks saada. Vebinare ja seminare keegi tagasi ei hoia! Kindlasti tahan panustada saavutatud turuliidri koha hoidmisesse ja aidata võimalikult palju kaasa toote täiustamisele ning laialdasele levikule.

Kõik sellised projektid aitavad mul ennast arendada nii teoreetilise kui tehnilise poole pealt.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Peale tööpäeva on suureks lemmikuks päeva pingete maandamine trennis. Pärast seda on alati hea ja värske uue inimese tunne ning saab üleni särada, mitte ainult silmadega. Hetkel on küll väikene sunnitud paus, kuid varsti olen juba jälle trennis ja ootusärevus on suur.

Jaga:

Viimased uudised