Saame tuttavaks süsteemiadministraator Darioga

Jaga:

Finbite on ulatusliku kogemustepagasiga tegija e-arvete valdkonnas ja meie inimesed töötavad igapäevaselt selle nimel, et igapäevane arveldamine oleks aina mugavam, kiirem ja turvalisem. Kui eelmisel kuul tutvustasime tootejuht Kerlit, siis nüüd on käes süsteemiadministraator Dario kord.

Dario Hoffren

Süsteemiadministraator

LinkedIn

Kuidas Sinu töökarjäär jõudis fintech maailma?

Finbite tiimiga liitusin 2020. aasta juunist ning hakkasin kohe tegelema erinevate konsultantide poolt tulnud probleemide ja küsimuste lahendamisega. Aja jooksul kujunes nii, et andmebaasiga seotud küsimused ja soovid said kuidagi minu igapäevaseks tööks. Üldisemad pöördumised on tavaliselt arvega seoses detailse info päringud või siis näiteks kinnitusringi tühistamise soov. Hetkel põhiliselt täidangi rakendusadministraatori kohta.

Mis on seni vägevaim projekt, mida oled Finbites näinud?

Üks suurimaid projekte oli ilmselt Omnivast eraldumine 2021. aasta alguses, kui asusime iseseisvana oma õnne looma, et kasvatada Finbite edukaimaks e-arvete ettevõtteks.

Mida sina täna Finbite’s teed?

Igapäevaselt tegelen klientide probleemide kui ka oma töötajate murede lahendamisega. Lihtsamatest päringutest kuni keerukamate väljavõteteni klientidele meie andmebaasist. Oma kolleegide puhul on üldisemad mured kui sellised tavaliselt seotud igapäevaste kasutusel olevate programmidega. Nagu näiteks Sharepoint ja Jira kasutus.

Lõpetuseks, Mis aitab sinul tiheda tööpäeva järel mõtteid korrastada?

Pärast tööpäeva aitab üldiselt lõõgastuda kerge jalgrattasõit või jalutuskäik metsas. Mõnikord ka põneva raamatu lugemine õhtu lõpetuseks.

Tutvu tööpakkumistega ja liitu meie tiimiga >>

Jaga:

Viimased uudised