Saame tuttavaks Valviga

Jaga:

Üllatusi täis Valvi on üks staažikamaid Finbite’i tiimi liikmeid, kelle kogemused ulatuvad ettevõtte algusaegadesse. Oma töö puhul armastab ta täpsust, mida vastutava andmesisestaja roll temalt nõuab ja paindlikku töögraafikut, mis on andnud võimaluse end loominguliselt täiendada täiesti ootamatutes suundades.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Jõudmine Finbite oli täielik juhuste kokkusattumus. Ühel toredal teatrikülastusel tuli seltskonnas jutuks, et mu tuttav teab kedagi, kes otsib kedagi. Kuna mu laps oli just läinud lasteaeda, siis haarasin kohe võimalusest kinni.

Alustasin tööd ettevõttes päris algusaegadel, 2012. aasta septembris, kui tegemist oli veel Eesti E-arvete Keskusega. Töötasin pikalt andmesisestajana, sest mulle sobis paindlik töögraafik. Eelmise aasta jaanuaris asusin vastutava andmesisestaja ametikohale, mis tõi endaga kaasa uued kohustused – kui enne võisid mul olla küsimused, siis nüüd peavad olema vastused.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Peamiselt tegelen PDF-vormingus ostuarvete sisestuse ehk digiteerimisega. Kui suure osa lihtsamast tööst teeb ära automaattuvastuse tarkvara, siis minu ülesanne on keerulisematelt arvetelt andmete tuvastamine ja nende sisestamine Finbite´i või kliendi infosüsteemidesse. Vastutan andmete kvaliteedi tagamise eest, kui automaatselt digiteeritud arvete infot on vaja parandada või algne sisend pole korrektne. Lisaks avan näiteks digiteerimispostkaste, kuhu  kliendid edastavad oma PDF-arveid, mis on vaja digikujule viia. Veel üks tore osa minu tööst on tiimikaaslaste nõustamine ja juhendamine erinevate väljakutsete juures.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Kui ma tööväliselt olen pigem loominguline, siis tööd tehes ma armastan punktuaalsust, täpsust ja võiksin ennast isegi kergelt pedandiks pidada. Suurim saavutus ongi, kui asjad liiguvad sujuvalt ja probleemideta.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Hindan kõrgelt head huumorit ja lõbusaid inimesi ning selliseid tegelasi Finbite´s jätkub. Kuna töötan enamasti kodukontoris ja silmast silma näen töökaaslasi harva, siis naudin meie tiimiüritusi, mis on alati väga meeleolukad. Viimastest talvepäevadest on eriti eredalt meeles jääaugus suplevad kolleegid ja vahvad lumeinglid. 😊

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Kuna digilahendused on valdkond, mis on pidevas arengus, siis elukestva õppe fännina usun, et jätkusuutlik eneseareng meie ettevõttes on garanteeritud. Loodan oma arengus olla pidevalt faasi, kus oleksid selged kõik pisimadki nüansid. Soovin anda endast maksimumi, et kliendid oleksid meie tootega rahul.

Finbite vastutav andmesisestaja Valvi

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Peale tööd armastan viibida looduses. Jumaldan jalutamist ja jalgrattasõitu. Mulle meeldib maalimine, fotograafia ja kodus nokitseda erinevate projektide kallal, olgu see siis eksprompt koju tassitud kapp, mis kindlasti vajab ägedat tuuningut või mõni muu osavate käte vooru ohver😊. Huntkriimsilmana, lisaks varem omandatud ärijuhtimise erialale, olen töö kõrvalt omandanud ka rätsepa eriala, seega aeg-ajalt leian ennast ka õmblusmasina tagant.

Jaga:

Viimased uudised