Finbite on Narva linna ja RMK ametlik arvelahenduste partner

Jaga:

Sel kevadel on Finbite võitnud mitmeid olulisi hankeid. Arvelahendusi hakatakse järgneva 3 aasta jooksul pakkuma nii Narva linnale kui ka RMK-le. Kokku teenindab Finbite rohkem kui 4000 ettevõtet – nende hulgas näiteks Tallinna, Viljandi ja Rakvere linnavalitusi, Eesti Energiat, Haigekassat, Kredexit ja mitmeid vallavalitsusi.

Milliseid teenuseid Finbite oma klientidele pakub?

• Ostuarved
Ostuarvete lahendused võimaldavad klientidel vabaneda arvete manuaalsest sisestamisest, mistõttu väheneb sisestusvigade arv. Samuti on arvete käitlemine kordades kiirem kui PDF- või parberarvete korral – ajaline võit on seejuures ligi 30 minutit.

• Müügiarved
E-müügiarved liiguvad tänu automatiseeritut süsteemile kiiremini kui PDF- või paberarved ning nende käitlemine on mugavam. Nii saavad arved nobedalt kinnitatud ja seetõttu ka õigeaegselt tasutud.

• Digiteerimine
Digiteerimine viib kõik ettevõtte PDF- ja paberarved digitaalsele kujule ja need saadetakse otse raamatupidamistarkvarasse.

• e-Kinnitusring
e-Kinnitusringi abil saab arve kinnitada ükskõik millisest nutiseadmest ja ka kontorist eemal olles, mis on praegusel kodukontorite ajastul äärmiselt mugav. Kui süsteemi tuleb kinnitamist vajav arve, siis saabub kinnitajale e-kiri, mis suunab ta lingi abil süsteemi arvet kinnitama.

• Digiarhiiv
Digiarhiiv võimaldab ettevõttel arhiveerida dokumente. Veebipõhise lahendusega on arvete info kättesaadav alati ja igalt poolt.

• e-Kuluaruanne
Kui võrrelda e-kuluaruannet vs paberkuluaruannet, siis e-kuluaruande saab näiteks kasvõi nutitelefoni abil automaatselt keskkonda üles laadida ning see säilib nõuetekohaselt ja on igal ajal taasesitatav. E-kuluaruande esitamine ja kinnitamine on keskmiselt 6x kiirem paberkuluaruandest.

Jaga:

Viimased uudised