Finbite valiti Eesti 100 parima IT-ettevõtte hulka!

Jaga:

Kiiresti arenevas tehnoloogiamaailmas tundub edu sageli kauge unistusena. Kuid meie meeskond näeb juba selle eesmärgi täitumist. Oleme uhked, et Finbite valiti esmakordselt Eesti 100 parima IT-ettevõtte hulka! TOPi koostas Äripäev, kasutades andmeid aastast 2022. Seega on 74. koha kindlustamine meie jaoks suur saavutus, sest tegu oli alles Finbite’i teise iseseisva tegutsemisaastaga.

Teekond Eesti ettevõtete TOP 1% hulka ei olnud kerge, kuid meie jaoks on see alles algus. Oleme pühendunud fintech maailma tulevikulahenduste loomisele ning panustame juba täna rohkem kui 4100 ettevõtte raamatupidamise nutikamaks, säästlikumaks ja mugavamaks muutmisesse. Vaatamata sellele usume, et meie tänane e-arvete operaatori turuliidri positsioon on vaid hüppelauaks edasistele saavutustele nutikate arvelahenduste valdkonnas.

Meie tiim on suurepäraselt toime tulnud väljakutsetega, mis kaasnevad ettevõtte enam kui kümnendi pikkuse ajalooga, mille käigus areneti riikliku postiettevõtte ühest äriliinist sõltumatuks avaliku sektori idufirmaks. Selle eduloo taga seisab 30 inimesest koosnev meeskond, kes panustavad igapäevaselt nutikate ja töökindlate lahenduste loomisesse, mis aitaksid ettevõtetel säästa raha ja töötajate aega. Just nende inimeste pühendumus on viinud Finbite’i Eesti IT-ettevõtete TOPi.

Mis Finbite’i veel ees ootab? Kavatseme jätkata kasvamist, arenemist ja uuenemist. Peagi avalikustame Finbite keskkonna uue visuaalse identiteedi, mis peegeldab paremini meie uuenenud brändi ja väärtuseid. Lisaks jõuab enne aasta lõppu kasutajateni uus Finbite Finance mobiilirakendus kuluaruannete esitamiseks. Tänu neile uuendustele muutub meie lahenduste kasutamine oluliselt mugavamaks. Samuti toob 2024. aasta kaasa mitmeid uuendusi ja arenguid.

See teekond Eesti 100 parima IT-ettevõtte hulka on tõend meie paindlikkusest, suurepärasest meeskonnatööst ja uuendusmeelsusest. Kuigi see saavutus väärib tähistamist, teame, et ees ootab äärmiselt põnev, kuid nõudlik teekond.

Suur tänu kõigile meie klientidele, partneritele ja tiimikaaslastele!

Jaga:

Viimased uudised