Kuidas lisada puhkusele minnes asendaja arvete kinnitamiseks?

Jaga:

Peagi on algamas puhkuste hooaeg, mil paljud inimesed on pikemat aega töölt eemal. Vaatamata sellele ei saa äritegevus seisma jääda ning kõik sissetulevad arved peavad olema tähtajaks kinnitatud ja tasutud. Siinkohal tulevad appi nutikad arvelahendused ja e-kinnitusring, mis võimaldab sekunditega arveid kinnitada kõikjal, kus on internetiühendus. Samuti saavad kõik puhkajad määrata endale asendaja arvete kinnitamiseks ja ise rahulikult vaba aega nautida.

Vanasti liikusid arved ettevõtetes füüsiliselt ja nende kinnitamiseks oli eraldi inimene, kes arvele kinnitusi kogus, et need tasumisele saata. Keskmiselt kulutab sel viisil üks inimene arvete kinnitamisele ühes kuus 10 tundi, paberarvetega tegelevates ettevõtetes isegi 80 tundi ning paljudel juhtudel on arvete kinnitamisega hõivatud ka ettevõtte juhtkond. 

E-kinnitusringi abil saab arveid kinnitada arvuti tagant lahkumata või kasutades nutitelefoni. Näiteks saavad 3 inimest arve kinnitada vähem kui 1 minutiga. Kinnitusringis saab arvele lisada kommentaare, neid tagasi või edasi suunata. Kõige pikemas arve kinnitusringis on olnud suisa 38 inimest. Võib vaid mõelda, kaua selle arve kinnitamine oleks paberil või e-kirja teel aega võtnud.

Kuidas tagada, et e-arved saaksid kinnitatud puhkuste perioodil?
Kui kasutate Finbite lahendust, siis tasub töötajatele meelde tuletada, et nad lisaksid arvekeskuse süsteemis endale asendaja arvete kinnitamiseks, et kõik liiguksid sujuvalt ka siis, kui nad puhkusel viibivad.

arvete kinnitamise asendaja

5 sammu asendaja lisamiseks:
1) sisenege Finbite arvekeskusesse;
2) valige Üldinfo-> Seaded-> Minu esindusõigused;
3) valige ettevõte (kui esindate mitut) ja paremalt “Asendajad”;
4) avanenud vaatest leiate alt paremalt nupu „Lisa“;
5) lisage asendaja nimi ja periood ning vajutage „Salvesta“.  

Nii jõuavad kõik puhkusel olevale töötajale suunatud arved kinnitamiseks tema asendajale. Kui soovite oma ettevõttes ka kinnitusringi kasutama hakata, siis kirjutage sales.et@finbite.eu

Jaga:

Viimased uudised