Meie pühendumus paindlikule tööle sai tunnustatud Kaugtöö Tegija märgisega

Jaga:

Targa Töö Ühing tunnustas Finbite’i Kaugtöö Tegija märgisega, mis kinnitab meie praegustele ja tulevastele meeskonnaliikmetele, et toetame paindlikke tööviise. Digitaalne kaugtöömärgis antakse paindlikele tööandjatele, kes soosivad hübriid- ja kaugtööd ning on sellega eeskujuks ka teistele. Tänaseks on märgisega tunnustatud 195 organisatsiooni Eestis.

Personalijuht Egle Pärnaku ütles, et märgis on ettevõttele suureks tunnustuseks, sest kaugtöö on olnud osa Finbite’i kultuurist juba aastaid – alates ajast, kui oldi veel osa Omnivast. ,,Täna asub meie peakontor Tallinnas, kuid tiim on üle Baltikumi laiali – meie inimesed teevad kaugtööd Lätist, Leedust ja Eestis Pärnust, Paidest, Türilt, Tartust ning Harjumaalt. Pooled inimesed töötavad täies ulatuses distantsilt ja teised kasutavad hübriidvormi võimalusi vastavalt isiklikele eelistustele,’’ selgitas Pärnaku, kelle sõnul on kaugtöö võimaldamine muutunud ettevõtete jaoks justkui hügieenifaktoriks, mis on tööturul konkurentsis püsimiseks rangelt soovituslik.

,,Finbite’is annab kaugtöö inimestele võimaluse oma päeva maksimaalselt ära kasutada töötades kodust või suvel isegi rannast. Lisaks on meil hubased kontorid Tallinnas ja Paides, et pakkuda vaheldust ja anda võimalus vahetuks suhtluseks, mis suurendab ühtsustunnet,’’ kirjeldas Pärnaku, kuidas paindlikud töötingimused igapäevaselt toimivad.

Jaga:

Viimased uudised