Saame tuttavaks meie digiteerimise koordinaator Julijaga

Jaga:

Meie tiimis töötab inimesi 3 riigist – Eestist, Lätist ja Leedust. Seega on ainuõige, et külmal novembril võtame tiimi tutvustamisel suuna lõunasse. Julija on päikeseline ja rõõmsameelne digiteerimise koordinaator Lätist, kes toetab igapäevaselt Finbite digiteerijaid ja tagab kogu digiteerimisprotsessi kvaliteedi.

Kuidas Sinu töökarjäär jõudis fintech maailma?

Liitusin Finbite tiimiga 2019. aasta jaanuaris, kui ettevõtte nimeks oli Omniva. Alustasin tööd arvete digiteerimise spetsialistina ja vastutasin selle eest, et kõik PDF- ja paberarved oleksid korrektselt sisestatud ja süsteemis oleksid kvaliteetsed andmed. Hiljem, 2020. aasta detsembris, esitati mulle suurem väljakutse ja pakuti digiteerimise koordinaatori ja klienditeeninduse spetsialisti rolli. Võtsin selle rõõmuga vastu!

Mis on seni vägevaim projekt, mida oled Finbite arvekeskuses näinud?

Seni suurimaks projektiks on olnud Omnivast eraldumine – 2021. aasta algusest oleme fintech maailmas tegutsenud eraldiseisva ettevõttena. Projektina tooksin välja meie regulaarselt uueneva kodulehe, mis ilmestab Finbite arvekeskuse brändi. Olen kindel, et Finbite muutub veel efektiivsemaks ja edukamaks ning mul on väga hea meel olla selle tiimi liige. Ootan juba põnevusega järgmiseid edukaid projekte!

Mida sina täna Finbite arvekeskuses teed?

Mina tegelen ‘’probleemsete’’ arvetega ja toetan igapäevaselt arvete digiteerijaid. Lisaks vastan klientide pöördumistele, kui küsimused puudutavad digiteerimise protsesse. Minu ülesandeks on tagada digiteerimise teenuse ja protsessi kvaliteet – andmed peavad olema õigesti sisestatnud ning vajadusel ka parandatud. Naudin Finbites töötamist, sest meil on äärmiselt sõbralik atmosfäär ja toredad kolleegid.

Lõpetuseks, mis aitab sul tiheda tööpäeva järel mõtteid korrastada?

See sõltub minu tujust ja aastaajast. Minu siiras ja tingimusteta armastus kuulub muusikale ja kõigele, mis sellega seotud – laulmine, tantsimine. See aitab igal ajal ja igas olukorras. Üks eluaegseteks hobideks võib pidada psühholoogiat ja sisekujundust. Oma esimese hariduse omandasin just sisekujunduse valdkonnas – see oli tükk aega tagasi, aga ma armastan endiselt ilusaid asju, kunsti ja oma kätega asjade loomist. Mõtteid aitavad puhastada ka trenn ja jooksmine. Loodus, kirjutamine, lugemine ja söögi valmistamine töötavad minu meelest sama hästi kui meditatsioon. Samuti on alati abiks huumor.

Vaata tööpakkumisi ja liitu meie tiimiga

Jaga:

Viimased uudised