Saame tuttavaks Merliniga

Jaga:

Merlin alustas Finbite’is 2016. aastal konsultandina ületades seeläbi ühe oma isikliku hirmu ja täidab tänasel päeval kliendihalduri kohustusi. Kuna Merlin töötab kodust, siis on tema lähimaks töökaaslaseks koer Fiona, kelle haugatused on nii mõnelegi kolleegile ja kliendile tuttavaks saanud.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Mõneti irooniline on see, et eelmisest töökohast lahkusin just e-arvete kasutuselevõtu tõttu – töötasin arvestajana, sisestasin ostuarveid ja kaubakoguseid. Aga Finbite meeskonnaga liitusin 2016. aasta oktoobris, kui olime veel Omniva arvekeskus. Alustasin tööd konsultandina ja vastasin klientide pöördumistele nii telefoni- kui ka e-kirja teel. Minu jaoks suurim hirm oli avalik esinemine ja koolituste läbi viimine, millest just tänu konsultandi tööle võitu sain. Täna tunnen end esinedes palju kindlamalt.

2019. aasta alguses pakuti mulle võimalust hakata osaliselt täitma kliendihalduri kohustusi ja võtsin need rõõmuga vastu. Kuna jooksvalt tuli kliendihaldusega seotud ülesandeid juurde ning vastutus kasvas, siis selle arvelt kahanes konsultandi ülesanne osakaal minu töölaual. Nüüdseks olen täiskohaga kliendihaldur ning tegelen Finbite´is arveldusega.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Tegelen kõigega, mis on seotud arvetega, mida Finbite klientidele osutatud teenuste ja lahenduste eest esitab. Lisaks avan uutele klientidele meie süsteemis kontosid ning vajadusel sulgen vanu. Mulle meeldib, et see amet eeldab konkreetsus ja punktuaalsus ning kõik ülesanded on alati selged.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Kõige suuremat uhkust tunnen kliendihalduri töö automatiseerimise üle. Kui varem oli arvete koostamine ja selleks vajalike andmete kogumine suures mahus manuaalne töö, siis täna võime uhkusega öelda, et oleme selle palju automaatsemaks muutnud. Tänu automaatsetele protsessidele on arvetel alati korrektne info ning vigu esineb väga harva.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Kindlasti on kõige naljakam tagasi vaadata sellele ajale, kui arvekeskus oli minu jaoks võõras ning oli nii-öelda sisseelamisperiood. Need märkmed, mis tol ajal tehtud sai, ajavad siiani muigama, kuid tänu sellele mõistan paremini ka alustavaid kliente, kes õpivad alles süsteemi tundma.

Praegusel ajal pakub nalja kodukontorist töötamine, mille käigus on ette tulnud olukordi, kus kliendikõne ajal hakkab mu koer haukuma. Sellest tekib tihti minu ja kliendi vahel piinlik vaikus, kuid õnneks on kliendid mõistvad ning vaatamata sellele, et koer soovib kaasa rääkida, saavad mured alati lahendatud.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Kindlasti on üks suur muutus lõplikult Omniva süsteemidest eraldumine. Sellega kaasneb kindlasti palju muudatusi ja tööd, kuid loodetavasti saame seeläbi enda ja klientide töövoogusid veel mugavamaks muuta.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Kõige rohkem rõõmu pakub kindlasti minu truu parim sõber- koer Fiona, kellega harrastame agilityt ning käime iga päev jalutamas. Lisaks meeldib mulle väga aiandus ja kõik õues toimetamisega seonduv, kuna pärast pikka päeva arvuti taga on mõnus näpud mulda pista. Kui selle kõige arvelt veel aega üle jääb, siis hüppan mootorratta selga ning naudin sõitu.

Jaga:

Viimased uudised