Saame tuttavaks Taneliga

Jaga:
Saame tuttavaks Finbite müügijuht Taneliga

Tanel liitus meie tiimiga eelmise aasta kevadel, kuid selle lühikese ajaga on ta palju saavutanud. Ilmselt on tema professionaalse tähelennu taga tõsiasi, et Tanel on tõeline meeskonna mängija nii tööl kui ka vabal ajal, mil saadab rahvusvahelistel saalihoki väljakutel suuri tegusid korda.  

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i? 

2022. aasta kevadel kuulsin, et Finbite otsib uut müügijuhti. Varasemalt töötasin ehitusvaldkonnas müügiesindajana ning tegelesin katuste ja katusetarvikutega. Kuna õpin Taltechis äriinfotehnoloogiat, siis soovisin leida ametikoha, mis on selle valdkonnaga seotud, otsustasin kandideerida Finbite’i ja nii see läks. 

Mida sa täna Finbite’is teed? 

Tegutsen Finbite kollektiivis müügijuhi rollis ja tegelen kogu müügitsükliga. Reageerin päringutele, tutvustan potentsiaalsetele klientidele meie keskkonda läbi demode, pean läbirääkimisi ja sõlmin lepinguid. Lisaks käib selle ametiga kaasas müügitegevuste planeerimine, koosolekud ja arutelud Baltikumiülese tiimiga, kuidas müügiprotsessides võimalikult edukas olla. Lisaks panustan Finbite’i arengusse läbi erinevate projektide. Üks põnevamaid neist on praegu meie uue mobiilirakenduse projekteerimine – seal on palju kasu ka erialast, mida ülikoolis õpin. 

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust? 

Minu tööstaaž siin on veel üsna lühike, alles sai 7 kuud täis. Selle ajaga suutsin kollektiivi kiiresti sisse sulanduda ja tutvumine nii meie pakutavate teenustega kui ka valdkonnaga üldisemalt läks õnneks sujuvalt. Tänu sellele olen saanud panustada müügiprotsesside automatiseerimisse, mis on läbi erinevate tehniliste lahenduste lihtsustanud oluliselt kõigi müügijuhtide tööd ning muutnud ka liitumise protsessi klientide jaoks mugavamaks. Samas teeb rõõmu teeb ka see, et avastada on endiselt palju. 

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud

Olin alles tiimiga liitunud ja oma töövahendid kätte saanud, kui esimesel nädalal suutis mulle antud arvuti otsad anda. Ei tea, kas minu liigsest agarusest…või ogarusest 🤷‍♂️ 

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha? 

Kindlasti loodan, et suudan võimalikult palju panustada müügiprotsessi kaasajastamisesse ning ka üldiselt kõikide Finbite teenuste järk-järgult parendamisse, et jätkata turuliidritena ning seeläbi areneda nii kollektiivina kui ka iseseisvalt. 

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb? 

Minu kireks on juba lapsest saati olnud sport – nii selle tegemine kui ka vaatamine. Saalihokit mängin juba ajast, kui olin 6-aastane ja karjääri jooksul olen mänginud lisaks Eestile ka Šveitsis ja Rootsis. Lisaks on õnnestunud Eestit esindada viitel järjestikustel maailmameistrivõistlustel. Võin üsna julgelt väita, et kui ma pole saalihokitrennis või mõne reketiala väljakul palli löömas, siis tõenäoliselt vaatan kodus jalgpalli või laskesuusatamist. Lisaks naudin ka erinevate filmide ja seriaalide vaatamist. Kui muidu olen Marveli filmide fänn, siis viimasel ajal pakkus meeldejäävaima elamuse Avatar 2. 

Jaga:

Viimased uudised