Saame tuttavaks Triinuga

Jaga:

Triin on Finbite’is andmesisestajana töötanud 5 aastat ja teinud seda kolme toreda lapse kõrvalt. Oma töös peab ta eriti oluliseks tähelepanelikkust, täpsust ja rutiinitaluvust ning tunneb uhkust, et tänu tema panusele on kliendid digiteerimise kvaliteediga rahul. Loe lähemalt, kuidas Triin kodus töötades täpsust nõudvatele ülesannetele keskendub ja mida oma ametikoha puhul eriti hindab.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

5 aastat tagasi novembris alustasin andmesisestajana ja tegin 2-aastase lapse kõrvalt seda tööd veerand kohaga. Tänaseks on laps suuremaks kasvanud ja mina saan täis kohaga tööl käia, kuid kodukontori võimalus on minu jaoks endiselt selle ameti väga suur eelis – eriti nüüd, kui noorim laps kooliteed alustas. Tööülesanded peavad täidetud olema ja kuu alguses esineb ka kiiremaid perioode, kuid kodukontor annab seejuures siiski teatava paindlikkuse. Olen õppinud oma aega hästi planeerima ja tööd tehes end kõigest muust välja lülitama, mõnikord võtan abiks ka kõrvaklapid. Õnneks teavad lapsed ka enamasti väga hästi, millal mul tööaeg on ja kas tohib segada või mitte.

Mida sa täna Finbite’is teed?

Töötan Finbite’i andmetuvastusosakonnas ja igapäevaselt sisestangi klientide arvetelt andmeid programmi. Kuna Finbite’i nutikad arvelahendused eeldavad, et kõik ostuarved sisenevad lõpuks süsteemi masinloetavas e-arve formaadis, siis on minu töö kontrollida, et automaatne tarkavara poleks teinud ühtegi viga klientidele esitatud PDF-arveid e-arveteks muutes. Selle tööga kaasneb teatav rutiin, mis nõuab palju järjepidevust ja tähelepanelikkust.

Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Tunnen uhkust, et suur osa klientide korduvatest arvetest on mulle nende aastate jooksul pähe jäänud. Tänu sellele ei teegi ma oma töös eriti eksimusi ja kliendid on meie digiteerimise teenuse kõrge kvaliteediga väga rahul. Ühel aastal korraldati meile koguni andmesisestajate vaheline võistlus, et kes suudab enim arveid süsteemi sisestada. Ma olin kiireim ja võitsin ka auhindu.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Hetkel töötame küll valdava osa ajast kodukontoris, aga vahel teevad andmesisestajad ühiselt ka kontorisse minemise päevi. Need on alati nalja ja naeruga sisustatud. Oleme kõik erinevatest Eesti otsadest pärit ja kokku on saanud väga huvitav kooslus. Kontoris töötades ja ühiselt aega veetes tuli vahel üllatusi, kui keegi oma kodukandi keeles mõne sõna ütles. Kirjutasime neid üles ja proovisime kasutada. Meil on väga vahva kollektiiv.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Naudin uusi väljakutseid ja olen endale eesmärgiks seadnud, et soovin oma tööd veel paremini teha. Põnevusega ootan ka automaatse andmetuvastuse programmi uuendust, et näha, kuidas seeläbi teenuse kvaliteeti ja kiirust veelgi parandada.

See ussiga pilt on tehtud poolteist aasta tagasi Türgi reisil, mille sõbrannadega koos ette võtsime. Just siis, kui Covid paljude elusid segama hakkas, kuid saime enne seda veel meeletult mõnusa puhkuse veedetud.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Pärast tööpäeva proovin palju liikuda, reisida ja veeta kvaliteetaega oma kolme lapsega.

Jaga:

Viimased uudised