Toimub piiriüleste e-arvete jätkuseminar

Jaga:

Olete väga oodatud siseriiklike ja piiriüleste e-arvete teemalisele jätkuseminarile, mis toimub 18.04.2018 kell 9.00-16.30 Bliss maja Külluse saalis aadressil Mustamäe tee 17, Tallinn.

Seminar on jätkuks 2017 aasta sügisel toimunud e-arvete aruteluseminarile, kus peale e-arvete räägiti ka Euroopas kasutusel olevast ja Eestiga ühenduvast PEPPOL (Pan-European Public Procurement Online) võrgustikust, EU CEF Digital programmist ning tutvustati Eestis läbiviidud e-arvete teemaga haakuvaid projekte.

Jätkuseminari eesmärgiks on tutvustada kuulajale järgmiseid e-arvete teemalisi arenguid Eestis ja Euroopas ning tekitada diskussiooni e-arvete kasutuskogemuste teemal. Taaskord oleme seminari päevakava üles ehitanud väga erinevatest seisukohtadest/huvidest lähtuvalt ning sellele toetudes ootame seminarile

  • e-arvete saatjaid/vastuvõtjaid ehk teenuse kasutajaid,
  • teenusepakkujaid,
  • arendajaid,
  • poliitikakujundajaid ja
  • kõiki teisi e-arvete teema vastu huvi tundvaid osalejaid.

Ettekanded toimuvad nii eesti kui ka inglise keeles.

Seminaripäeva täpsemad teemad ja ajakava avaldame järgmisel nädalal.

Üritusel osalemiseks palume ennast registreerida hiljemalt 13.04 SIIN.

NB! Juhul kui olete registreerunud, aga ei saa siiski üritusel osaleda, siis palun andke sellest teada hiljemalt 16.04.2018 e-mailil heleri.vahemae@itl.ee. Vastasel juhul esitatakse teile mitteilmumise korral arve summas 30 EUR + KM.

Seminari korraldavad Internet of Business projekti partnerid Eestist ITL Digital Lab, Eesti Post AS (Omniva), Telema AS, Tieto Estonia AS koostöös rahvusvaheliste partneritega Soomest Tieto Finland AS ning Lätist Latvian Information and Communications Technology Association (LIKTA).

Seminar toimub Euroopa Liidu kaasrahastamisel, The Innovation and Networks Executive Agency (INEA) toel ja Connecting Europe Facility (CEF) programmi raames „Internet of Business“ projekti osana.

Rohkem infot:

https://www.itl.ee/internet_of_business

https://itl.ee/uudised/100_aastane_eesti_vajab_julgeid_ambitsioone_–_100_eestis_liikuvatest_arvetest_voiksid_olla_e_arved

https://peppol.eu

https://ec.europa.eu/cefdigital/wiki/display/CEFDIGITAL/CEF+Digital+Home

http://rte.fi

Jaga:

Viimased uudised