Uus algus!

Jaga:

Tere, hea lugeja!

 

Tegemist on uue algusega uuel aastal.

Alustame värske hooga arvekeskuse blogi pidamist. Meie eesmärk on tuua lugejani infot Eestis ja Euroopas toimuvast, tutvustada Omniva uuemaid lahendusi, tuua Teieni häid näiteid kliendikogemuste näol ning kommenteerida omalt poolt seadusemuudatusi.

Kui see blogi pidamine juba seisma jäi, siis miks uuesti alustada?

 

Meie arvates on turul täna palju infot, aga selget arusaama toimuvast ei ole. Avalikule sektorile on läbi viidud eelmisel aastal igas maakonnas üks infopäev aga erasektor on jäänud tähelepanu fookusest välja.

Küsimus ei olegi niivõrd kohustuses teha midagi riigi käsu põhjal või Euroopa Liidu ettekirjutiste baasilt, vaid selles, kuidas muutustest kasu lõigata ning olla efektiivsem asutus või ettevõte.

Me ei kujutaks ette, et kasutaksime täna dokumendi paljundamiseks kopeerpaberit ning trükimasinat või liigutaksime faile diskettide peal. Samas arvete trükkimist, füüsilist allkirjastamist ja hilisemat paberkujul arhiveerimist esineb endiselt ülemäära palju.

Kui pilv on tulnud, et jääda, siis miks mitte mõelda ka oma paberimajanduse virtuaalmaailma viimisele ja näiteks arhiiviruumi puhkenurgaks kujundamisele?

Suureks plussiks on kindlasti ka see, et digitaalsetele arvetele on ligipääs ka kodus sohvalt või naaberriigis seminaril viibides. Tõenäoliselt ei soovi ka direktor alati pabereid allkirjastada kontoris, vaid eelistaks seda kõike teha näiteks lennukis oma 12-tollise iPadi pealt! Tänapäeva maailm on suurte muutuste keerises ning ainus viis edu lainel püsida on käised üles käärida ning arveil sarvist haarata!

Arvekeskuse kasutajad, kui teil on ettepanekuid ning mõtteid, millest võiksime oma blogis kirjutada, siis palun andke sellest teada meie konsultantidele aadressil abi@arvekeskus.ee või telefonil 6643311.

 

Lugupidamisega

Sinu E-arvekeskuse meeskond!

Jaga:

Viimased uudised