Arvekeskuse Süsteemi Uuendus 18.12.2017

Jaga:

Uuenduse ajaks on planeeritud 20:00-22:00. See on kokku juba kümnes uuendus, mis oleme sel aastal teinud. Eelnevate uuenduste kohta saate soovi korral lugeda meie blogist: Arvekeskuse blogi

Loe täpsemalt altpoolt, millist funktsionaalsust seekord juurde lisame.

  • Arvekeskuses on alati olnud võimalik märkida arvele kandekuupäeva, et võtta tekkinud ostuarve üles õigesse perioodi. Lisame seekordse uuendusega juurde võimaluse märkida ära ka arveridade põhiselt kandekuupäevi. See tähendab, et kui ühe arvega osteti näiteks kindlustust käesolevasse ja järgmisse perioodi, siis saab konteeringu aknas märkida erinevad kandekuupäevad ridadele. Ridadepõhine kandekuupäev on lisatud ka andmete eksporti, soovitame teil ühendust võtta oma majandustarkvaraga, et veenduda nende andmete kättesaamine ka majandustarkvara poolel.

  • Paljud kliendid teevad raamatupidamises kuu sulgemise esimestel tööpäevadel ja on palunud võimalust meie keskkonnas märkida kuu sulgemise aega. Selle jaoks oleme lisanud Ostuarvete seadete alla uue seadistuse “Arveldusperioodi lukustamine”, kuhu saate lisada oma ettevõtte spetsiifikast tuleneva kalendripäeva, millal toimub kuu lukustamine. See tähendab, et peale selle kuupäeva saabumist annab arvekeskus märku kõikidele ostuarvetele, mille kandekuupäev (või reapõhine kandekuupäev) jääb eelmisse perioodi   ja saate vajadusel arvel kandekuupäeva korrigeerida.
  • Kui ostuarve on seotud ostutellimuse numbriga, siis täna sellist arvet meie keskkonnas konteerida ei saa. Nüüd eemaldame selle piirangu ja edaspidi lubame arvekeskuses konteerida ka ostutellimusega seotud ostuarveid. Endiselt anname teate, et konteerimine pole vajalik, kuid funktsionaalse piirangu, mis konteerimist ei lubanud, võtame maha.
  • Lisaks oleme loonud võimaluse sisestada arveridadepõhiselt ostutellimuse numbreid. Seega kui Teil on hankija poolt tulnud arve, mis on seotud erinevate ostutellimustega, siis saate rea Lisaandmete all nüüd ära märkida vastava reaga seotud ostutellimuse rea. See on mugav lahendus, kui koondarvel on mitme erineva tellimuse tooted. Müügiarvete jaoks on samuti loodud võimalus arveridadele lisada nii ostutellimuse numbreid kui ka ostutellimuse rea numbreid.

  • Mitmed Internet Exploreri kasutajad on meile teada andnud, et konteerimise aknas ei õnnestunud kontosid ja dimensioone hiirega valida. Tegime selles osas muudatused ja kõigil Internet Exploreri kasutajatel on nüüd võimalik hiirega kiirelt konteeringu aknas valikuid teha teha. Täname kõiki kliente kannatlikkuse eest, kes vahepeal kogu info käsitsi sisestasid.
  • Nähes, et meie kliendid teevad järjest rohkem koostööd välisriikidega, oleme toonud valuutade sisestamisele juurde ka täiendavalt riigi järgi valuuta otsimise võimaluse. See tähendab, et kui sisestate ostu- või müügiarvet oma välishankija või kliendi kohta, siis saate valuuta lahtrisse sisestada sobiva valuuta või trükkida riigi nime, kellega on tehtud koostööd. Meie süsteem pakub seejärel sobiva valuuta.

Soovime kõikidele oma klientidele rahulikke pühi ja meeleolukat aastavahetust.

Jaga:

Viimased uudised