Mis on korduv arve?

Jaga:

Varem sisestatud ja konteeritud arvet on võimalik salvestada korduvarvena. Saades samalt hankijalt uuesti samasisulise arve, kopeerib korduv arve varasemalt arvelt kõik andmed, neid saab uuel arvel muuta või täiendada. Kopeeritakse ka kontod ja dimensioonid. Korduvat arvet soovitame kasutada siis, kui sisestate arveid ise, e-arvete puhul soovitame pigem siiski kasutada malle.

Korduva arve salvestamiseks märgistage peale arve konto ja dimensioonide sisestamist kast Lisan korduvate arvete loetellu.

Seejärel tekib valik, kus tuleb anda korduvale arvele nimetus (kohustuslik), lisaks saab määrata kuupäeva, mis ajani korduv arve kehtib (ei ole kohustuslik). Seejärel vajutage arvel Salvesta.

Kui samalt hankijalt saabub analoogne arve ja arve saaja väli on täidetud, on võimalik valida eelnevalt salvestatud korduv arve Korduv arve/leping alt. Valides Rakenda, kopeeritakse salvestatud korduva arve andmed uuele ostuarvele.

 NB! Korduva arve kasutamisel tuleb arvestada sellega, et kopeeritakse ka arve summad, ehk kui uuel arvel on summad teistsugused kui sellel, millelt korduv arve salvestati, tuleb need käsitsi ümber muuta!

Jaga:

Viimased uudised