Registreeru uutele tasuta koolitustele

Jaga:
tasuta koolitus

Finbite koolituskalendri leheküljel on nüüd võimalik registreeruda 2023/24 hooaja koolitustele. Valikus on nii tasuta koolitusi ja webinare kui ka põhjalikke töötubasid, kust leiad palju nippe, kuidas nutikatest arvelahendustest maksimumi võtta.

Võta osa kõigist või vali endale sobivad

Uue hooaja koolitusi koostades lähtusime sellest, et kõik kliendid leiaksid igal kuul enda jaoks midagi põnevat ja vajalikku ning omandaksid uusi teadmisi, mida igapäevases töös kasutada. Oktoobrist veebruarini vältav kava moodustab tervikliku teadmiste paketi Finbite keskkonnast. Seega saab end ja oma meeskonda registreerida kasvõi kõigile koolitustele või valida välja üksikud teemad, mille osas enda oskuseid täiendada. Tasuta koolitusi ja töötubasid viivad läbi Finbite’i konsultandid ja klienditoe spetsialistid, kes oskavad vastata kõigile keskkonda ja teenuseid puudutavatele küsimustele. Tasuta koolitused on webinari vormis, osaleda saab Teamsi vahendusel ja need kestavad keskmiselt 30-45 minutit.  

Koolituste kava 2023/24

  • 17. oktoobril toimub tasuta webinar, mille raames saab koos Finbite konsultandiga üle vaadata kõik erinevad kontode ja kasutajatega seotud seadistused. Lisaks keskendutakse uuele lahendusele, mille abil saab iga ettevõte lisada ise oma konto alla uusi kasutajaid ning määrata neile sobivad õigused/rollid. Koolitusele on oodatud nii uued kasutajad kui ka need, kes pole viimase 12 kuu jooksul oma ettevõtte seadistusi üle vaadanud.  
  • 14. novembril tutvustab Finbite’i konsultant kõikidele huvilistele, kuidas Finbite keskkonnas kiiresti ostuarveid hallata ning nendega seotud tegevusi automatiseerida. Lisaks ostuarvete menüüle vaadatakse üle ka konteerimismallid. 
  • 21. novembril ja järgmise aasta 12. märtsil toimuvad tasuta koolitused Lite ja Starter pakettide kasutajatele, kus tutvustame erinevaid lahendusi, mille abil oma raamatupidamisprotsesse veel rohkem automatiseerida. Koolitus on webinari formaadis ja osalema on oodatud kõik, kes tunnevad huvi, millist mõju avaldaks nende ettevõtte raamatupidamisele arvete digiteerimine, digitaalne kinnitusring või mobiilsed kuluaruanded. 
  • 12. detsembril tutvustatakse webinari käigus nippe müügiarvete mugavaks esitamiseks ja ostuarvete kiireks kinnitamiseks. Koolitus on mõeldud nii uutele kasutajatele, kes soovivad oma esimese e-arve koostada kui ka juba vilunud kasutajatele, kes tahavad müügiarvete käsitlemist mugavamaks muuta. 
  • Jaanuaris toimuvad praktilised mallide töötoad algajatele ja edasijõudnutele. 16. jaanuaril toimuv algajate töötuba on mõeldud neile kasutajatele, kes pole kinnitus- ega konteerimismallidega varem kokku puutunud ning soovivad luua esimesi konteerimis- või kinnitusmalle ostuarvetega seotud protsesside automatiseerimiseks. 23. jaanuaril toimub mallide töötuba edasijõudnutele, kuhu on oodatud kõik need, kes kasutavad oma töös malle, kuid soovivad luua uusi või vaadata üle vanu, et need toimiks nii nagu vaja. Soovitame aegsasti registreeruda, sest töötubades on kohtade arv piiratud. Töötoad toimuvad Finbite koolituskeskuses Tallinnas, aadressil Peterburi tee 2F.
  • 13. veebruaril toimub tasuta koolitus, mille käigus tutvustame uuenenud Finbite Finance mobiilirakendust kuluaruannete esitamiseks. Vaatame üle kuluaruannetega seotud seadistused, püstitame kuluaruande loomise kiirusrekordi ning saadame selle sekunditega raamatupidajale või kinnitusringile. Veebikoolitus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi või juba kasutavad nutikat kuluaruannete lahendust. 

Telli personaalne koolitus tiimile

Lisaks on võimalik tellida personaalne koolitus oma tiimile, mis viiakse läbi kas veebivahendusel või Finbite koolituskeskuses. Ettevõtte vajadustest lähtuv koolitus on hea lahendus neile, kes on Finbite arvelahendusi juba mõnda aega kasutanud ja soovivad varasemaid seadistusi ning protsesse üle vaadata, et kogu automaatika toimiks nii nagu planeeritud. Finbite konsultandid koostavad koolituskava vastavalt tellija soovidele, küsimustele ja vajadustele. Enne koolituse toimumist analüüsib Finbite konsultant ettevõtte konto olukorda ning teeb uuendustest ja muudatustest lähtudes ka omapoolsed ettepanekud.  

Nüüd ka venekeelsed tasuta koolitused

Lisaks eestikeelsetele koolitustele toimuvad sel sügis-talvel ka samasisulised venekeelsed veebiseminarid. Venekeelsete tasuta koolituste ajakavaga saab tutvuda ja end registreerida siin. Koolitusi viib läbi Finbite klienditoe spetsialist, kes valdab vabalt eesti ja vene keelt ning see põhineb ingliskeelsel Finbite keskkonnal.

Kas koolitus või tasuta demo?

Töötoad ja tasuta koolitused on sel hooajal suunatud juba Finbite keskkonna kasutajatele. Kui kaalud alles Finbite keskkonnaga liitumist ja soovid teada, kas see on ettevõttele sobiv lahendus, siis soovitame broneerida tasuta demo meie müügijuhiga. Erinevalt koolitustest saab demo broneerida just oma tiimile sobival ajal.

Tasuta demo broneerimiseks vali siin lingil kalendrist sobiv kuupäev ja seejärel kellaaeg. Täida nime ja e-maili väljad. Vajadusel saad broneeringusse lisada ka oma kolleegide kontaktid, kes demo vastu huvi tunnevad. Soovitame demo broneerides alati ka lisada lühikese kommentaari, millistest lahendustest huvitatud olete või millist probleemi ettevõttes lahendada soovite. Nii saab müügijuht keskenduda just teie vajadustele.

Jaga:

Viimased uudised