Saame tuttavaks Edeliniga

Jaga:

Pealehakkamist täis Edelin alustas oma teekonda Finbite’s andmesisestajana mõned aastad tagasi. Alustades puudus tal varasem kogemus fintech sektoris, kuid tema täpsus ja kiirus arvete digiteerimisel on silmapaistvad. Loe lähemal tema kogemusest seoses karjäärimuutuse ja andmesisestaja ameti väljakutsetega.

Kuidas jõudsid oma karjääriga Finbite’i?

Liitusin meeskonnaga 2019. aasta juunis, kui tuttav rääkis, et otsitakse uut töötajat. Varasemalt töötasin puhastusteenindus valdkonnas ja mul puudusid eelnev kokkupuude sellise tööga, kuid otsustasin siiski proovida. Alustasin esialgu osalise koormusega, kuid peagi pakuti mulle võimalust töötada täiskohaga, mille rõõmuga vastu võtsin.

Mida sa täna Finbite’is teed? Milliste tööalaste saavutuste ja arengute üle tunned erilist uhkust?

Olen andmesisestaja. Kontrollin tarkvara poolt digiteeritud arved üle, et need jõuaksid veatult klientide raamatupidamissüsteemidesse. Enamasti on kõige kiiremad ajad kuu alguses, sest siis saadetakse arveid digiteerimisse kõige rohkem. Kuna tegu on küllaltki rutiinse tööga, siis parimate tulemuste saavutamiseks tuleb teha pause ja lasta oma silmadel puhata. Samuti tuleb ennast liigutada, et ei tuleks sisse vigu ning suudaks paremini tööle keskenduda.

Olen uhke iseenda saavutuste üle. Arvete koguste üle mida suudan päevas läbi vaadata ja vajadusel täiendada.

Räägi mõnest naljakast juhtumist või olukorrast, millega oled tööl silmitsi seisma pidanud.

Kolleegidega kokku puutudes on meil ikka lõbus ja tore ning naerame kõik koos.

Millised tähtsad arengud ootavad veel ees või mida tahaksid tööalaselt kindlasti ära teha?

Eks seda näitab aeg. Hetkel olen rahul sellega mida ma teen.

Mis sul peale tööpäeva silmad särama paneb?

Peale tööd meeldib mulle ilusa ilma korral käia värskes õhus jalutamas ja loodust nautimas. Naudin väga ka õhtuid pere seltsis.

Jaga:

Viimased uudised