Finbite keskkonna uus välimus on valmis!

Jaga:

Loodame, et uus aasta tuleb teie jaoks vähemalt sama edukas kui eelmine! Omalt poolt oleme selleks valmis saanud mitmeid uuendusi, mis muudavad Finbite keskkonna ja lahenduste kasutamise veel kiiremaks ja mugavamaks. Nii saad pühendada veel rohkem aega oma ettevõtte kasvule ja arengule.

Esimene neist on Finbite keskkonna uus ja kaasaaegne välimus, mis annab meile võimaluse liikuda lähitulevikus kiiresti edasi ka erinevate tehnoloogiliste uuenduste ja funktsionaalsustega, mis muudavad kasutajate töö efektiivsemaks ja automatiseeritumaks.

Üleminek uuele keskkonnale 

Alates 4. jaanuarist algas 2-nädalane ülemineku periood, mille ajal saab soovi korral kasutada uut ja vana keskkonda paralleelselt. Kuid alates 17. jaanuarist läheme lõplikult üle uuele keskkonnale ning vana arvekeskust enam kasutada ei saa.

Üleminekut toetavad juhendid ja klienditugi

Selleks, et uue keskkonnaga harjumine oleks kõigi kasutajate jaoks võimalikult mugav, oleme täiendanud Finbite klienditoe keskkonna juhendeid ja abimaterjale. Samuti on kõigile klientidele rõõmuga abiks meie klienditoe töötajad, kelle poole saab pöörduda telefoni või e-maili teel.

Uue keskkonna kasutajamugavus ja töökindlus on meie prioriteedid. Kuid iga uuendusega harjumine nõuab aega ja mõned kitsaskohad võivad ilmneda alles töö käigus. Seega oleme koostanud nimekirja arendustest, mille kallal töötame üleminekuperioodi käigus ja palume täiendavatest puudustest märku anda, kui neid märkate. Täpsema loetelu asjadest, mille kallal töötame, leiate siit. 

Millised uuendused ja arendused on veel tulemas?

Nii nagu eelpool mainitud, annab keskkonna visuaalne uuendus meile võimaluse liikuda lähitulevikus kiiresti edasi ka erinevate tehnoloogiliste ja funktsionaalsete arendustega. Nii ongi lisaks uuele välimusele kohe valmimas ka uus Finbite Finance mobiilirakendus, mis pakub oluliselt mugavamaid ja mitmekülgsemaid lahendusi kuluaruannete esitamiseks kui meie eelmine äpp. Samuti hakkame lähitulevikus pakkuma pikalt oodatud mugavat SSO-lahendust Finbite keskkonda sisenemiseks.

Jaga:

Viimased uudised