Millised uuendused ootavad Finbite’i ees 2023. aastal?

Jaga:

2023 saab olema meie jaoks suur arenduste aasta. Meie eesmärk on sel aastal Finbite lahenduste kasutajamugavust märgatavalt parandada ning pakkuda parimat teenust ja kliendikogemust.

1. Meie veebileht uueneb

Esimene muudatus, mida saad ka oma silmaga alates 13. veebruarist näha, on meie uuenenud koduleht aadressil finbite.eu. Uuenduste tõttu võib Finbite kodulehele ligipääs olla häiritud 12. veebruaril vahemikus 18.00-22.00, kuid see ei mõjuta e-arvekeskust ja keskkonna kõik funktsionaalsused on klientidele sel ajal kättesaadavad.

Uus koduleht annab põhjaliku ülevaade kõigist pakutavatest ja arenduses olevatest teenustest. Vilunud kasutaja jaoks on ilmselt olulisim muudatus seejuures meie uus klienditoe keskkond aadressil help.finbite.eu, mis on juba täna kõigile kättesaadav.

Kui oled salvestanud endale otsetee praeguste juhenditeni või kasutad erinevates materjalides neile viidates linke, siis nüüd on õige aeg need ära muuta. Uuest klienditoe keskkonnast leiad kõik praegusel kodulehe kättesaadavad juhendid mugava otsingulahenduse kaudu. Uues keskkonnas saad anda tagasisidet juhendite kvaliteedi kohta, millega arvestame uusi juhendmaterjale koostades.

2. Sisse logimine Finbite keskkonda 

Esimesel poolaastal uueneb Finbite keskkonda sisse logimise süsteem. Kui senimaani oled kasutanud Finbite’i sisenemiseks Omniva e-teenindust, siis üsna peagi astume Omnivast eraldumises järgmise sammu. Sisse logimiseks ei pea tulevikus kasutama Omniva e-teenindust vaid seda saab teha läbi Finbite veebi. Hetkel on uus ligipääsuvõimalus pre-live keskkonnas testimisel ning täpsustavad juhised täieliku eraldumise osas saadame välja järgnevate nädalate jooksul.

3. Finbite Finance mobiilirakendus uueneb

2023. aastal arendame edasi ka kuluaruannete esitamiseks mõeldud mugavat mobiilirakendust Finbite Finance, mille abil saab tšekist pärast ostu pildi teha ning selle süsteemi sisestada. Meie eesmärk on suurendada rakenduse kasutajamugavust ja selle kaudu tehtavate toimingute valikut, et kuluaruannetega seotud tegevused võtaksid võimalikult vähe aega. Lisandub võimalus tšekkidest kuluaruandeid luua ja kinnitusringile saata otse mobiilirakendusest. Lisaks saavad kasutajad näha kasutusajalugu – varasemalt loodud aruandeid ja ootel kviitungeid.

4. Finbite keskkond muutub mugavamaks

Selle aasta jooksul paneme suurt rõhku ka Finbite keskkonna, teenuste ja lahenduste kasutajakogemuse- ka mugavuse parandamiseks. Tööd valdkonna spetsialistidega algasid selles suunas juba eelmise aasta lõpus ning loodame täpsemaid uuendusi esitleda juba üsna pea.

Jaga:

Viimased uudised