Muudatus Finbite keskkonda sisselogimises alates 16.06

Jaga:

Alates 16. juunist saab Finbite arvekeskuse keskkonda sisenda ainult finbite.eu veebilehe vahendusel ja Omniva e-teeninduse kaudu ei pääse enam Finbite arvelahendustele ligi. Kuigi muudatus jõustub alles kuu aja pärast, soovitame juba praegu alustada Finbite’i sisselogimist kodulehelt.

Selle muudatuse taga on Omnivast eraldumine, mis annab meile nüüd suurema tehnilise vabaduse liikuda edasi erinevate kauaoodatud arenduste ja uuendustega. Esialgu mõjutab 16. juunil jõustuv muudatus ainult Finbite keskkonda sisenemist, funktsionaalsusi puudutavad uuendused valmivad lähiajal ning anname neist aegsasti teada.

  • Muudatus mõjutab enim neid Finbite kasutajaid, kes sisenevad keskkonda endiselt Omniva e-teeninduse kaudu, kust pärast 16. juunit enam arvelahendustele ligi ei pääse. Kasutades sisenemiseks finbite.eu lehekülge, näed 16. juunil lihtsalt sisselogimise keskkonna uut kuva ja pääsed otse ligi enda ettevõtte arvete haldusele.
  • Mobiil-ID, Smart-ID ja ID-kaardiga sisenejate jaoks muutub ainult keskkonna URL ja välimus. 
  • Kasutajatunnuse ja parooliga sisenejad peavad enne 16. juunit need andmed üle vaatama ja endale meelde tuletama. Kuna keskkonna URL muutub, siis brauser eelmises keskkonnas salvestatud infot uude keskkonda automaatselt ei sisesta. Seega tuleb oma parool ja kasutajatunnus enne 16. juunit Omniva e-teenindusest üle vaadata või uued luua ja meelde jätta. Kui kasutajatunnus ununeb, siis edaspidi pole enam võimalik parooliga Finbite keskkonda siseneda. Küll aga saab alati siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-IDga.
Jaga:

Viimased uudised