Uus Finbite Finance mobiilirakendus muudab kuluaruannete esitamise veel mugavamaks

Jaga:

Uue kuluaruannete esitamiseks mõeldud Finbite Finance mobiilirakendusega saab tšekist kohe pärast ostu pildi teha ning selle kuluaruandena ettevõtte arvelduskeskkonda sisestada. Tänu uuele rakendusele ei ole vaja kuluaruannete jaoks paberist kviitungeid koguda, raamatupidajale toimetada, sorteerida ja hoiustada, sest kogu protsess on digitaalne. See tähendab, et kuluaruandel näidatud summa jõuab esitaja pangakontole 6 korda kiiremini võrreldes paberi-põhise süsteemiga. 

Võrreldes varasema mobiilirakendusega on uus Finbite Finance oluliselt kasutajasõbralikum, erinevate funktsioonide valik laiem ja kuluaruannetega seotud tegevused saavad kiiremini tehtud. Hetkel on mobiilirakendust võimalik kasutada kõigil Standard ja Premium paketiga liitunutel. Kui soovid äpi kasutamiseks paketti vahetada, võta meiega ühendust aadressil sales.et@finbite.eu või alloleva lingi kaudu.

Kuidas esitada kuluaruanne mobiilirakendusest?

  1. Pildista kviitung ülesse või lisa varasemalt tehtud foto oma telefoni galeriist.
  2. Sisesta kviitungil olev info süsteemi või saada foto digiteerimisse ja automaattuvastus tarkvara sisestab vajaliku info sinu eest.
  3. Lisa digikujule viidud kviitung kuluaruandele, täida vajalikud väljad ja saada kinnitusringile. Nii saab otsene juht tagasimakse tegemiseks anda omapoolse nõusoleku enne, kui raamatupidaja ülekande teeb. Kuluaruande kinnitamine on kiire ja mugav ning ei nõua rohkemat kui ühte klikki. 
  4. Kinnitatud kuluaruande alusel saab raamatupidaja teha makse. 

Mille poolest erineb uus Finbite Finance rakendus eelmisest?

  • Rakenduse uuel avalehel on kasutajale kohe nähtavad kõik viimati sisestatud kviitungid ja nende olekud. Lisaks on esilehel mugavad otseteed kuluaruande loomisele ja kviitungi lisamisele.
  • Uus kviitungite leht annab võimaluse vaadata kõigi kviitungite nimekirja koos olekutega. Kviitungeid saab filtreerida olekute järgi – mustandina salvestatud kviitungite sisestamist saab hiljem jätkata ja töötlemisel olekus kviitungid on juba digiteerimise järjekorras. Kui kviitungi taga on märge ‘’Ootel’’, siis see tähendab, et see on digiteeritud ja valmis kuluaruandele lisamiseks. Samuti saab kviitungite lehelt teha tšekist pildi kasutades kaamerarakendust ning uue funktsioonina saab varasemalt tehtud kviitungi foto lisada ka oma telefoni galeriist. 
  • Uuele mobiiliäpile on lisatud ka eraldi kuluaruannete leht. Sealt saavad kasutajad näha enda loodud kuluaruannete nimekirja koos nende olekutega ning luua mugavalt uue lähetus- või majanduskulu aruande. Aruandeid saab vastavalt olekule ka filtreerida. Kui olekuks on mustand, siis on kuluaruanne salvestatud, kuid pole esitatud ja seda saab muuta ning täiendada. Kinnitatud olekus kuluaruanded on saanud kõigi kinnitusringi lisatud kasutajate kinnituse ja tagasilükatud olekus kuluaruande puhul on mingil põhjusel üks kinnitajatest nõusoleku andmisest keeldunud.
  • Lisaks on võimalus erinevate seadistuste kaudu nüüd kuluaruannete esitamise protsessi enda jaoks veel mugavamaks muuta. Vali, kas soovid saada telefonile teavitusi, kui kviitung digiteeritakse ja kuluaruanne kinnitatakse või tagasi lükatakse. Samuti saab seadistada oma eelistused kinnitusringi osas – nt saab määrata, et igas kinnitusringis on automaatselt otsene ülemus ja raamatupidaja. Nii ei ole vaja neid iga kord kinnitusringi uuesti lisada. 

Uue Finbite Finance rakenduse saab alla laadida AppStore’ist või Google Play keskkonnast. Täiendatud mobiilirakendus sobib suurepäraselt kasutamiseks ka rahvusvahelistele meeskondadele – keelevalikutena on esindatud eesti, läti, leedu ja inglise keel. Kui oled varasemalt alla laadinud ja kasutanud eelmist Finbite Finance rakendust, siis kustuta see oma telefonist ja lae alla uus AppStore’ist või Google Play keskkonnast.

Jaga:

Viimased uudised